251326.png Zoom

Electrolux EW 8WP261PB invertermootoriga pesumasin-kuivati 10/6 kg, 1600 p/m, auruf-n, sügavusega 63,6 cm

Tootekood: 251326
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 24,39 €
Hind: 799,90 €
729,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, suur LED ekraan, viitstart, 10 (kuivatusel 6) kg pesu, energiaklass D, lapselukk, invertermootor, aurfunktsioon, üleujutuskaitse, lisaloputus, müratase 76 dB, k*l*s 84,7*59,7*63,6 cm, värv valge

Pesumasin PerfectCare 800 pakub erakordselt puhastatud ja hooldatud riideid ühe kuivast-kuivani-tsükliga. Selle UltraCare-süsteem segab pesu- ja loputusaine veega enne trumlisse sisenemist. Nii on kõik kiud ühtlaselt pestud ja kaitstud, tagades, et kõik teie riided kestaksid kauem.

Meie unikaalne UltraCare süsteem segab pesuaine ja loputusvahendi veega juba enne trumlisse jõudmist. See tähendab hoolduse jõudmist iga riidekiuni, tänu millele saavutatakse põhjalikum puhtus. Nii säilitavad riided oma värske välimuse kauem.

Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsüklit. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.

Puhuge oma riietesse uut elu meie FreshScentiga SteamCare-süsteemiga. Värskendades oma lemmikriideid auruga, võite säästa ühe pesutsükliga rohkem kui 40 l vett ning vähendada kortse ja triikimisvajadust. Lisage veelgi värskust meeldiva lõhna abil.

Meie SensiCare süsteem kaalub iga pesukogust ja kohandab automaatselt tsükli pikkust, nii et riideid pestakse täpselt sobiva ajaga. Nii väldite ülepesemist ja teie riided püsivad kauem värskeilmelised.

UltraWash & Dry reguleerib aja ja energiakulu pesemise ja kuivatuse või ainult kuivatuse korral vastavalt pesukogusele. Ainult pesutsükkel kestab 59 minutit ja peseb temperatuuril 30 ° C. Igapäevase kuni 5 kg pesukoguse, sünteetiliste ja puuvillaste rõivaste õrn hooldus ühe korraga.

Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga.

Kuivatustehnoloogia: kondenseeriv.

Programmid: Ultrawash 59min, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed, auruga värskendamine, masina puhastus, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, teksad, spordirõivad, Hygiene, Quick 20 Wash&Dry 60

Energiaklass D
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 307 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks
Veekulu 75 l / pesemis- ja kuivatustsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,7 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 63,6 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas