Electrolux EW6T4262I A+++-10% invertermootoriga pealtlaetav pesumasin

Tootekood: 251274
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 28,68 €
Hind: 369,90 €
324,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++-10%,  pesuklass A, tsentrifuugimisklass A, maksimaalne täitekogus 6 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, elektrooniline juhtimine, keskmine LCD ekraan,  viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, eemaldatav pesuaine dosaator, invertermootor, lastelukk, trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse, viitstart, müratase pesemisel/tsentrifuugimisel 51/77 dB, värv valge.

SensiCare-süsteemkaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

Säilitage värskus SoftPlusiga. SoftPlus-programmiga tundub pesu pehmem ja lõhnab värskelt kauem. See laseb pesul läbimärjaks vettida ja jaotab loputusaine ühtlaselt enne viimast loputust - nii hoolitsetakse täiuslikult kõigi teie rõivaste eest.

Säästke energiat Eco TimeManageriga.Nautige energiasäästlikke pesutsükleid Eco TimeManageri-funktsiooniga. Säästke ressursse mugandades pesutsüklite pikkusi endale sobivaks, ilma kvaliteedile hinnaalandusi tegemata. Riideid pestakse hoolitsedes ent tõhusalt.

Värskendage allergiavastase programmiga.Meie tõhus allergiavastane programm on efektiivne allergeenide eemaldaja, kombineerides selleks pesutsükli aurufaasiga, et õrnalt ja põhjalikult jõuda iga riidekiuni.

Pehme avamine mugavaks ligipääsuks. Soft Opening-avamine teeb pesu sisse- ja väljapaneku mugavamaks. Nupuga kaas ja pehmed sisemised luugid teevad ligipääsu lihtsaks ja turvaliseks. Kuna avamine on ülalt, on trumlis olev kõik hästi näha.

Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükkel. Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükliga võite kõiki oma käsitsipestavaid villaseid esemeid südamerahuga pesta.See peseb sama õrnalt ja hoolitsevalt, kui käsitsi pestes. Riided säilitavad oma kuju ja pehmuse, nii saate neid nautida kauem.

Pesuprogrammid: sünteetika, õrnad esemed, kiirprogramm (14 min), loputus, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane, beebipesu, siid, villased esemed, spordirõivad, spordirõivad, teksa, sisse/välja, puuvillased esemed, puuvilla säästuprogramm

Energiaklass A+++ -10%
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 137 kWh/aastas
Veekulu 9490 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Viitstart jah
Displei Keskmine LCD ekraan
Müratase 51/ 77 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos