251285.jpg Zoom

Electrolux EW6TN3272 pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1200 p/m, auruf-n

Tootekood: 251285
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,37 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, tsentrifuugimisklass B, maksimaalne täitekogus 7 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/min, elektrooniline juhtimine, suur LCD ekraan, auruprogramm, viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, eemaldatav pesuaine dosaator, vahuvastane süsteem, lapselukk, müratase 78 dB, k*l*s 89*40*60 cm, värv valge.

600-sarja pealtlaetav pesumasin SensiCare-süsteemiga mugandab pesutsükli pikkuse vastavalt pesu kogusele. Tänu sellele kasutatakse säästlikult vett, aega ja elektrit, et pakkuda teie pesule parimat hoolitsust, sõltumata selle kogusest. Riided näevad head välja kaks korda kauem.

SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

SoftPlus-programmiga tundub pesu pehmem ja lõhnab värskelt kauem. See laseb pesul läbimärjaks vettida ja jaotab loputusaine ühtlaselt enne viimast loputust - nii hoolitsetakse täiuslikult kõigi teie rõivaste eest.

Nautige energiasäästlikke pesutsükleid Eco TimeManageri-funktsiooniga. Säästke ressursse mugandades pesutsüklite pikkusi endale sobivaks, ilma kvaliteedile hinnaalandusi tegemata. Riideid pestakse hoolitsedes ent tõhusalt.

Allergiavastane programm peseb ja aurutab, et saavutada parim tulemus.

Trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse.

Pehme Soft Opening-avamine teeb pesu sissepaneku ja väljavõtmise mugavamaks. Nupuga kaas ja pehmed sisemised luugid teevad ligipääsu lihtsaks ja turvaliseks. Kuna avamine on ülalt, on trumlis olev kõik hästi näha.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, kiirprogramm (14 min), loputus, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane auruprogramm, beebipesu, siid, villased esemed, spordirõivad, spordirõivad, teksa

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 78 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 41 l/tsükkel
Invertermootor Ei
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Viitstart jah
Displei Suur LCD ekraan
Toitejuhtme pikkus 2,4 m
Müratase 77 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 60 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas