251282.jpg Zoom

Electrolux EW6TN5061 pealtlaetav pesumasin 6 kg, 1000 p/m

Tootekood: 251282
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 30,17 €
Hind:
354,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, tsentrifuugimisklass C, maksimaalne täitekogus 6 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1000 p/min, elektrooniline juhtimine, LCD ekraan,  viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, lastelukk, viitstart, müratase 75 dB,k*l*s 85*40*60 cm, värv valge.

SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

Kogege põhjalikku pesemist kiiremini TimeSave-funktsiooniga. Vajutage nuppu, et lühendada pesutsüklit kuni 50% võrra. Nii puuvillased kui ka sünteetilised esemed pestakse sama puhtaks, lihtsalt poole kiiremini.

Värskendage allergiavastase programmiga. Meie tõhus allergiavastane programm on efektiivne allergeenide eemaldaja, kombineerides selleks pesutsükli aurufaasiga, et õrnalt ja põhjalikult jõuda iga riidekiuni.

Pehme avamine mugavaks ligipääsuks. Soft Opening-avamine teeb pesu sisse- ja väljapaneku mugavamaks. Nupuga kaas ja pehmed sisemised luugid teevad ligipääsu lihtsaks ja turvaliseks. Kuna avamine on ülalt, on trumlis olev kõik hästi näha.

Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükkel. Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükliga võite kõiki oma käsitsipestavaid villaseid esemeid südamerahuga pesta.See peseb sama õrnalt ja hoolitsevalt, kui käsitsi pestes. Riided säilitavad oma kuju ja pehmuse, nii saate neid nautida kauem.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, kiirprogramm (14 min), loputus, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane auruprogramm, beebipesu, siid, villased esemed, spordirõivad, spordirõivad, teksa.

Energiaklass D
Kuivatusklass C
Energiakulu 65 kWh/100 tsükliks
Veekulu 40 l/tsükkel
Tsentrifuugimiskiirus 1000 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos