Electrolux EW6TN5061F pealtlaetav pesumasin 6 kg, 1000 p/m

Tootekood: 251289
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,56 €
Hind:
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, tsentrifuugimisklass C, maksimaalne täitekogus 6 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1000 p/min, elektrooniline juhtimine, LCD ekraan,  viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, lastelukk, viitstart, müratase 75 dB,k*l*s 85*40*60 cm, värv valge.

600-sarja pealtlaetav pesumasin SensiCare-süsteemiga mugandab pesutsükli pikkuse vastavalt pesu kogusele. Tänu sellele kasutatakse säästlikult vett, aega ja elektrit, et pakkuda teie pesule parimat hoolitsust, sõltumata selle kogusest. Riided näevad head välja kaks korda kauem.

SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

Kogege põhjalikku pesemist kiiremini TimeSave-funktsiooniga. Vajutage nuppu, et lühendada pesutsüklit kuni 50% võrra. Nii puuvillased kui ka sünteetilised esemed pestakse sama puhtaks, lihtsalt poole kiiremini.

Värskendage allergiavastase programmiga. Meie tõhus allergiavastane programm on efektiivne allergeenide eemaldaja, kombineerides selleks pesutsükli aurufaasiga, et õrnalt ja põhjalikult jõuda iga riidekiuni.

Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükkel. Woolmark Blue-sertifitseeritud pesutsükliga võite kõiki oma käsitsipestavaid villaseid esemeid südamerahuga pesta.See peseb sama õrnalt ja hoolitsevalt, kui käsitsi pestes. Riided säilitavad oma kuju ja pehmuse, nii saate neid nautida kauem.

Siidiprogramm, mis loodud spetsiaalselt siidrõivaste pesemiseks.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, kiirprogramm (14 min), loputus, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane auruprogramm, beebipesu, siid, villased esemed, spordirõivad, spordirõivad, teksa

Energiaklass D
Kuivatusklass C
Energiakulu 65 kWh/100 tsükliks
Veekulu 40 l/tsükkel
Tsentrifuugimiskiirus 1000 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Viitstart jah
Displei LCD ekraan
Müratase 75 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 56 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas