Electrolux EW7F348SI sügavusega 54 cm invertermootoriga integreeritav pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n

Tootekood: 251479
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,65 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass D, invertermootor, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, viitstart, trumli tasakaalukontroll, lapselukk, lisaloputus, 4 reguleeritavat jalga, üleujutuskaitse, auruprogrammid, müratase 68 dB, k*l*s 81,9*59,6*54 cm, värv valge

Electroluxi PerfectCare 700 integreeritud pesumasin on mõeldud vaikseks tööks, sobituma sujuvalt teiste seadmetega ja pakkuma teile siledaid tulemusi. Selle SteamCare süsteem lõpetab iga tsükli aurupahvakuga, vähendades kortsumist koguni kolmandiku võrra ja tagades sileda tulemuse ka ilma triikimata.

SteamCare-süsteemlõpetab iga pesutsükli auruga, mis vähendab kortsumist kolmandiku võrra. Sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

Teie igapäevased riided on SensiCare'iga kaitstud. Andurid kohandavad esimese minuti jooksul automaatselt tsükli seadeid vastavalt pesu kogusele, et vähendada aja-, energia- ja veekulu. See tähendab, et isegi kõige väiksemaid pesukoguseid ei pesta liiga laua – nii säilitavad teie riided pikemalt oma värske välimuse. Vähem kulumist – tagatud. 

SoftPlus-funktsioon teostab riiete eelneva leotuse ja jaotab need masinas ühtlaselt laiali. Nii tagatakse kõigi riidekiudude põhjalik hooldus ning pesu on pikemalt pehme ja värskelõhnaline. 

Veenduge, et pesupesemine mahuks teie päeva. TimeManager® funktsiooniga saate pesutsüklit reguleerida nii, et teie pesu on valmis siis, kui te seda soovite.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, allergiavastane, aurutus FreshScent-lõhnaga, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, voodikate, kiirprogramm (14 min), spordirõivad, spordirõivad, teksa, Vill/siid

Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 73 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 54 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 68 dB
Kõrgus 81,9 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 54 cm
Värv valge
Kaal 71,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas