Electrolux EW7F348W A+++ pesumasin

Tootekood: 251170
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 36,50 €
Hind:
413,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++-30%, pesuklass A, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1400 p/min, LCD ekraan, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, lisaloputus, invertermootor, auruprogrammid, müratase pesemise/ tsentrifuugimisel 51/75 dB, värv valge

Meie PerfectCare 700 pesumasina innovatiivne SteamCare-süsteem võimaldab teil esemete pesu lõpetada õrna aurujoaga, mis vähendab nende kortsumist kuni kolmandiku võrra. Lihtne viis saavutada siledam tulemus ilma triikraua kuumuseta.

FreshScent -süsteem võimaldab õrnade riiete värskendamiseks kasutada auru ja lõhna kombinatsiooni. Nii võite nautida äsja pestud riiete meeldivat lõhna, ilma et tarvitseksite kasutada täispesutsüklit.

SensiCare-süsteem kohandab programmi pikkust vastavalt pesu kogusele, vähendades seeläbi vee- ja energiakulu ja hoides ära esemete ülepesemise. Nii tagatakse ka väikeste koguste võimalikult ökonoomne pesu.

SoftPlus-funktsioon teostab riiete eelneva leotuse ja jaotab need masinas ühtlaselt laiali. Nii tagatakse kõigi riidekiudude põhjalik hooldus ning pesu on pikemalt pehme ja värskelõhnaline.

Eco TimeManager võimaldab teil pesutsükli pikkust reguleerida vastavalt oma äranägemisele. Teil on võimalik kokku hoida nii aega kui energiat ja pesutulemuste osas ei pea te mingeid järeleandmisi tegema.

Pesuprogrammid: sisse/välja, puuvill, puuvill säästuprogramm, sünteetika, õrnpesu, kašmiiri aurutamine, aur värske lõhnaga, tsentrifuug/ väljapumpamine, loputus (sõltuvalt p/min), voodipesu, kiirprogramm, spordirõivad, välirõivad, teksa, vill/siid.

Siidiprogramm spetsiaalselt siidile: õrnpesu ja kohandatud tsentrifuugitsükliga.

Energiaklass A+++ -30%
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 137 kWh/aastas
Veekulu 10999 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 51 / 75 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 57,2 cm
Värv valge

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas