Electrolux EW7TN3372 invertermootoriga pealtlaetav pesumasin 7 kg, 1300 p/m, auruf-n

Tootekood: 251270
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,60 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C, tsentrifuugimisklass B, maksimaalne täitekogus 7 kg, tsentrifuugi kiirus kuni 1300 p/min, invertermootor, trumliava jääb automaatselt programmi lõppedes õigesse asendisse, elektrooniline juhtimine, suur LCD ekraan, auruprogramm, viitstart, vahu- ja tasakaalukontroll, lapselukk, müratase 79 dB, k*l*s 89*40*60 cm, värv valge.

Tänu meie SteamCare-süsteemile  tulevad esemed pesust välja vähemate kortsudega. Lisades pesutsükli lõpufaasi auru, pehmendatakse riidekiud ja riided on kolmandiku võrra vähem kortsus. Ilma, et neid töödeldaks triikraua kuumusega. Riided näevad kauem head välja.

SensiCare-süsteem kaalub iga pesukoguse ja kohandab pesutsükli automaatselt, et teie riideid pestaks täpselt sobiva aja kestel. Nii väldite liigset pesemist ja teie riided säilitavad välimuse ja struktuuri kauem.

SoftPlus-programmiga tundub pesu pehmem ja lõhnab värskelt kauem. See laseb pesul läbimärjaks vettida ja jaotab loputusaine ühtlaselt enne viimast loputust - nii hoolitsetakse täiuslikult kõigi teie rõivaste eest.

Meie tõhus allergiavastane programm on efektiivne allergeenide eemaldaja, kombineerides selleks pesutsükli aurufaasiga, et õrnalt ja põhjalikult jõuda iga riidekiuni.

Nautige energiasäästlikke pesutsükleid Eco TimeManageri-funktsiooniga. Säästke ressursse mugandades pesutsüklite pikkusi endale sobivaks, ilma kvaliteedile hinnaalandusi tegemata. Riideid pestakse hoolitsedes ent tõhusalt.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvill, sünteetika, õrnad esemed, aur, kašmiiri aurutus, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, beebipesu, kiirprogramm (14 min), allergiavastane, spordirõivad, teksa, vill/siid

 

Energiaklass C
Kuivatusklass B
Energiakulu 59 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 45 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1300 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Viitstart jah
Displei Suur LCD ekraan
Toitejuhtme pikkus 2,4 m
Müratase 79 dB
Kõrgus 89 cm
Laius 40 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 59 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas