Electrolux EW7W4684W sügavusega 55,1cm pesumasin-kuivati 8/4kg, 1600p/m

Tootekood: 251318
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 45,38 €
Hind:
529,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootor, tsentrifuugi pöörded kuni 1551 p/min, LCD infoekraan, viitstart, 8 (kuivatusel 4) kg pesu, auruprogrammid, villaprogramm, automaat- ja aegkuivatus, lisaloputus, lapselukk, üleujutuskaitse, trumli tasakaalukontroll, k*l*s 84,7*59,7*55,1 cm,  värv: valge

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida.Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsüklit. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.

Meie SteamCare programm hooldab riideid auruga, vähendades kortse ja seega ka triikimisvajadust. Nii säilitavad riided oma vormi ja tekstuuri pikemalt. Lisaks sellele kombineerib FreshScent süsteem auru ja õrna lõhna, et värskendada riideid ka ilma pesemiseta.

Meie SensiCare süsteem kaalub iga pesukogust ja kohandab automaatselt tsükli pikkust, nii et riideid pestakse täpselt sobiva ajaga. Nii väldite ülepesemist ja teie riided püsivad kauem värskeilmelised.

Meie 60-minuti nonstopp-programm peseb ja kuivatab väiksemad pesukogused vaid ühetunnise äärmiselt tõhusa ja kiire tsükliga. Nii saavad teie riided vaevata puhtaks just siis, kui te neid vajate.

Meie Wash&Dry programm pakub mugavat hooldusvõimalust vaid ühe nupuvajutusega. Valige vaid üksainus "kuivast kuivaks" tsükkel, et kasutada ühte katkematut toimingut või hoopis paindlikum, eraldi pesu ja kuivatusega tsükkel.

Programmid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed, aurutus FreshScent-lõhnaga, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, masina puhastus, allergiavastane, spordirõivad, spordirõivad, teksa, 1 kg 1 h nonstopp

 

Energiaklass E
Kuivatusklass B
Energiakulu 250 kWh/ 100 tsükli pesemisel/kuivatamisel
Veekulu 55 l/ tsükli pesemisel/kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1551 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Maksimaalne kuivatamise kogus 4 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 76 dB
Kõrgus 84,7 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 55,1 cm
Värv valge
Kaal 69,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas