Electrolux EW8F228S invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1200 p/m, auruf-n, sügavusega 54,7 cm

Tootekood: 251172
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C, maksimaalne pesukogus 8 kg, tsentrifuug kuni 1200 p/min, LCD ekraan, viitstart, tasakaalukontroll, jalad reguleeritavad, lisaloputus, invertermootor, auruprogrammid, müratase pesemise/ tsentrifuugimisel 50/73 dB, k*l*s 85*60*54,7 cm, värv valge

Meie täiustatud PerfectCare 800 pesumasina juurde kuulub UltraCare-süsteem, mis segab pesuaine ja -pehmendi eelnevalt veega ning aktiveerib nende toime seeläbi täielikult. Teie riided saavad põhjalikult ja ühtlaselt ning kiirelt ja õrnalt puhtaks.

UltraWash-programmiga saate silmapaistvad tulemused ja täiustatud hoolduse alla tunniga*, tõhususes järeleandmisi tegemata. Riiete kvaliteet püsib kauem. *Kasutades Arieli pesukapsleid.

SensiCare-süsteem kohandab programmi pikkust vastavalt pesu kogusele, vähendades seeläbi vee- ja energiakulu ja hoides ära esemete ülepesemise. Nii tagatakse ka väikeste koguste võimalikult ökonoomne pesu.

Meie allergiavastane auru- ja pesuprogramm kombineerib tõhusa pesu auruga, et eemaldada riietelt bakterid.

SoftPlus funktsioon: SoftPlus suurendab pehmendi kasutamist, tagades, et pehmendaja jõuab trumlisse sisenedes iga kangakiuni.

Eco TimeManager võimaldab teil pesutsükli pikkust reguleerida vastavalt oma äranägemisele. Teil on võimalik kokku hoida nii aega kui energiat ja pesutulemuste osas ei pea te mingeid järeleandmisi tegema.

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, kiirprogramm (14 min), loputus, tsentrifuug / väljapumpamine, allergiavastane auruprogramm, voodikate, siid, Villane pluss, spordirõivad, teksa, UltraWash

Siidiprogramm spetsiaalselt siidile: õrnpesu ja kohandatud tsentrifuugitsükliga.

Energiaklass C
Kuivatusklass B
Energiakulu 63 kWh/aastas
Veekulu 4700 l/aastas
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,8 m
Müratase 50 / 73 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 54,7 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas