Electrolux EW8H458B soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, sügavusega 63,8 cm

Tootekood: 251587
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,65 €
Hind:
649,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootoriga soojuspumbaga kuivati, A++ energiaklass, mahutavus 8 kg, puutetundlik LCD ekraan, viitstart, sisevalgustus, müratase 66 dB, k*l*s 85*59,6*63,8 cm, värv valge.

Kasutades PerfectCare 800 trummelkuivati juurde kuuluvat DelicateCare-süsteemi, võite kindel olla, et teie riided säilitavad kaua oma uudse väljanägemise. Vastavalt riiete tüübile valitakse sobivaim temperatuur ning trumli liikumise viis. See tagab riiete parima võimaliku hoolduse ning te võite masinasse panna ka need riided, mida varem tuli kuivatada vaid "nööril". Soojuspumbaga kuivati, mahutavus 8 kg, puutetundlik LCD ekraan, viitstart.

Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.

* Villased esemed ei tõmbu kokku. Võrreldav lamekuivatusega.

Meie SmartSense-süsteemmäärab pesu niiskustaseme iga kord eraldi. Sellega tagatakse pesu ühtlane kuivatamine ning kaitsmine liigse kuumuse eest.

Meie GentleCare-süsteem kuivatab riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised trummelkuivatid, hoides ära nende kokkupuute liigse kuumusega.

* Võrreldes tavalistes trummelkuivatites trumlisse sissevoolava õhu temperatuuriga.

Kuivatage rohkem, ühtlaselt ja mugavalt. Meie XL-voodiriiete ja XL-segapesuprogrammid suudavad tõhusalt kuivatada ka suuri pesukoguseid, seega pole vaja mitut tsüklit järjest kasutada. Aja ja energia kokkuhoid! Käepärane ja kohandatud lahendus iga päev.

Meie SensiCare-süsteemi abil hinnatakse pesu niiskustaset ja valitakse sellele vastav kuivatusaeg. See tähendab aja- ja energiasäästu, kuid siiski esmaklassilist hooldust.

Kuivusastme näit: kuivatamine, jahutus, kortsuvaba/lõpp

Kondensvee paagi asetus ja maht: paneeli vasakul küljel, 5.32 l, värv valge.

Kahesuunaline trumli liikumine välistab riiete keerduminemise, kuivatustulemus on ühtlasem ning pesu kortsub vähem.

Sensoriga kuivati: kuivati saab aru, millal riided on kuivatatud soovitud tasemeni. Elektroonika selles kuivatis määrab niiskustaseme kangastes ning lõpetab, kui niiskustase on nõutuga vastavuses.

Eriprogrammid:XL voodipesu, puuvilla ökoprogramm, puuvill, õrn pesu, teksad, tekk, XL segapesu, välirõivad, värskendus, siid, sünteetika, vill

Näidud: puhasta filter, paak, kondensaator

 

 

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 235 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,4 m
Müratase 66 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 63,8 cm
Värv valge
Kaal 47,1 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas