Electrolux EW9H378S soojuspumbaga pesukuivati 8 kg, sügavusega 63,8 cm

Tootekood: 251594
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 22,36 €
Hind:
669,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootoriga soojuspumbaga kuivati, A+++ energiaklass, mahutavus 8 kg, puutetundlik LCD ekraan, viitstart, sisevalgustus, müratase 65 dB, k*l*s 85*59,6*63,8 cm, värv valge.

Esitleme oma parimat PerfectCare 900 trummelkuivatit koos CycloneCare-süsteemiga, mis tagab õrna, ühtlase ja igakülgse õhkkuivatusega kõigi riiete väärilise hoolduse. Lõpuks ometi on turule jõudnud tehnoloogia, mis aitab riietel säilitada oma vormi ja ilusat värsket välimust.

Siid säilitab oma vormi. Meie CycloneCare-süsteemiga kuivatatakse pesu õrnalt ja ühtlaselt. Riiete vorm ja värske välimus säilivad sel moel pikka aega.

* Sama hea kui õhu käes kuivatamine.

Iga pesukoguse täppiskuivatus. Meie SmartSense-süsteem määrab pesu niiskustaseme iga kord eraldi. Sellega tagatakse pesu ühtlane kuivatamine ning kaitsmine liigse kuumuse eest.

Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.

* Villased esemed ei tõmbu kokku. Võrreldav lamekuivatusega.

Meie GentleCare-süsteem kuivatab riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised trummelkuivatid, hoides ära nende kokkupuute liigse kuumusega.

* Võrreldes tavalistes trummelkuivatites trumlisse sissevoolava õhu temperatuuriga.

Kuivatage rohkem, ühtlaselt ja mugavalt. Meie XL-voodiriiete ja XL-segapesuprogrammid suudavad tõhusalt kuivatada ka suuri pesukoguseid, seega pole vaja mitut tsüklit järjest kasutada. Aja ja energia kokkuhoid! Käepärane ja kohandatud lahendus iga päev.

Meie SensiCare-süsteemi abil hinnatakse pesu niiskustaset ja valitakse sellele vastav kuivatusaeg. See tähendab aja- ja energiasäästu, kuid siiski esmaklassilist hooldust.

Kuivusastme näit: kuivatamine, jahutus, triikimiskuiv, kapikuiv, ekstra kuiv, kortsuvaba/lõpp

Kondensvee paagi asetus ja maht: paneeli vasakul küljel, 5.32 l.

Kahesuunaline trumli liikumine välistab riiete keerduminemise, kuivatustulemus on ühtlasem ning pesu kortsub vähem.

Sensoriga kuivati: kuivati saab aru, millal riided on kuivatatud soovitud tasemeni. Elektroonika selles kuivatis määrab niiskustaseme kangastes ning lõpetab, kui niiskustase on nõutuga vastavuses.

Eriprogrammid: XL voodipesu, puuvilla ökoprogramm, puuvill, õrn pesu, tekk, Hygiene, XL segapesu, välirõivad, värskendus, siid, sünteetika, vill

Näidud: puhasta filter, paak, kondensaator

 

 

Energiaklass A+++
Kuivatusklass B
Energiakulu 177 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,45 cm
Müratase 65 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 63,8 cm
Värv valge
Kaal 48,5 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas