Electrolux EW9HS289S sügavusega 63,8 cm soojuspumbaga pesukuivati 9 kg, auruf-n

Tootekood: 251593
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 26,71 €
Hind:
819,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Invertermootoriga soojuspumbaga kuivati, A+++ energiaklass, mahutavus 9 kg, puutetundlik LCD ekraan, viitstart, aurufunktsioon, sisevalgustus, müratase 63 dB, k*l*s 85*59,6*63,8 cm, värv valge.

Esitleme oma parimat PerfectCare 900 trummelkuivatit  koos CycloneCare ja 3DSense tehnoloogiaga, mis hoolitseb teie riiete eest väga põhjalikult. Nüüd saavad teie õrnad siidipluusid, villased džemprid ja paksud mitmekihilised jakid ühtlaselt kuivaks. See eriline trummelkuivatus hoolitseb õrnalt ja pidevalt kõigi teie riiete eest.

Kaitseb soojapidavust ja välimust*. Meie unikaalse 3DSense tehnoloogiaga saavutate võrreldamatud kuivatustulemused. Riidematerjali analüüsides valitakse automaatselt sobivaimad seaded, et saavutada ühtlased tulemused. Alates siidist kuni villasteni – kõik riided jäävad ilusad ja mõnusad. Isegi sulejoped säilitavad soojapidavad omadused kuni 30% paremini kui õhkkuivatusega.

* Säilitab sulejopede väljanägemise ja termoisoleerivad omadused 30% paremini võrreldes õhu käes kuivatamisega.

Siid säilitab oma vormi. Meie CycloneCare-süsteemiga kuivatatakse pesu õrnalt ja ühtlaselt. Riiete vorm ja värske välimus säilivad sel moel pikka aega.

* Sama hea kui õhu käes kuivatamine.

Meie GentleCare-süsteem kuivatab riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised trummelkuivatid, hoides ära nende kokkupuute liigse kuumusega.

* Võrreldes tavalistes trummelkuivatites trumlisse sissevoolava õhu temperatuuriga.

Iga pesukoguse täppiskuivatus. Meie SmartSense-süsteem määrab pesu niiskustaseme iga kord eraldi. Sellega tagatakse pesu ühtlane kuivatamine ning kaitsmine liigse kuumuse eest.

Meie DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.

Segapesu pesemine on MixCare`iga lihtne. Ühendatuna sobiva 900 seeria pesumasinaga, peseb MixCare 5 kg pesu vähem, kui kolme tunniga. Võimas, kuid õrn pesemine muudab selle sama efektiivseks, kui pikemad tsüklid. Ja sorteerimine ei ole vajalik, kuna puuvilla ja sünteetikat saab otse trumlist trumlisse teisaldada ja koos kuivatada.

* Villased esemed ei tõmbu kokku. Võrreldav lamekuivatusega.

Kõrvaldab kuivatamise käigus üle 99,9% bakteritest ja viirustest. Swissatesti sertifikaadiga hügieenitsükkel töötab temperatuuril üle 60 °C, kuivatades ja samal ajal rõivaesemeid desinfitseerides ning eemaldab 99,9% bakteritest ja viirustest.* Nüüd saate tekke, patju ja riideid julgelt kuivatada.

Kuivatage rohkem, ühtlaselt ja mugavalt. Meie XL-voodiriiete ja XL-segapesuprogrammid suudavad tõhusalt kuivatada ka suuri pesukoguseid, seega pole vaja mitut tsüklit järjest kasutada. Aja ja energia kokkuhoid! Käepärane ja kohandatud lahendus iga päev.

Kuivusastme näit: kuivatamine, jahutus, triikimiskuiv, kapikuiv, ekstra kuiv, kortsuvaba/lõpp

Kondensvee paagi asetus ja maht: paneeli vasakul küljel, 5.56 l.

Kahesuunaline trumli liikumine välistab riiete keerduminemise, kuivatustulemus on ühtlasem ning pesu kortsub vähem.

Sensoriga kuivati: kuivati saab aru, millal riided on kuivatatud soovitud tasemeni. Elektroonika selles kuivatis määrab niiskustaseme kangastes ning lõpetab, kui niiskustase on nõutuga vastavuses.

Eriprogrammid: XL voodipesu, puuvilla ökoprogramm, õrn pesu, sulejope, Hygiene, MixCare, välirõivad, spordirõivad, vill

Näidud:puhasta filter, paak, kondensaator

Kaasasolevad lisatarvikud: kondensvee tühjendusvoolik, kuivatusrest, Condenser slots brush

 

 

Energiaklass A+++
Kuivatusklass A
Energiakulu 195 kWh/aastas
Aurufunktsioon Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Kuivatussüsteem kondenseeriv
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,45 cm
Müratase 63 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 63,8 cm
Värv valge
Kaal 50 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas