Electrolux LKR62001CW klaaskeraamiline pliit 60 cm, 7 f-ni
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
439,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 43,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
4 klaaskeraamilist HiLight kiirkeeduala, ahju maht 73 l, ahju energiaklass A, grilli funktsioon, ventilaator, keedualadel jääkuumuse näidikud, jahutusventilaator, uputatavad juhtnupud, nõudesahtel, k*l*s 85*59,6*60 cm, värv valge
- Vasak eesmine keeduala: Hilight, 2300W/210mm
- Vasak tagumine keeduala: Hilight, 1200W/145mm
- Parem eesmine keeduala: Hilight, 1200W/145mm
- Parem tagumine keeduala: Hilight, 1800W/180mm
Ahju funktsioonid: altkuumutus, pöördõhk + ülaltkuumutus (valgustuseta), grill, grill + ülaltkuumutus, grill + ülaltkuumutus + pöördõhk, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk
Jahutusventilaator: hakkab ahju sisse lülitamisel automaatselt tööle. See jahutab ahju elektroonilisi komponente ja hoiab ahju välimised osad jahedana.
| Pliidi mõõt | 60 x 60 cm |
| Keeduala - vasak esimene | Hilight, läbimõõt 21 cm, võimsus 2300 W |
| Keeduala - vasak tagumine | Hilight, läbimõõt 14,5 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem esimene | Hilight, läbimõõt 14,5 cm, võimsus 1200 W |
| Keeduala - parem tagumine | Hilight, läbimõõt 18 cm, võimsus 1800 W |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,95 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,82 kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 73 l |
| Ahju funktsioonid |
altkuumutus, pöördõhk + ülaltkuumutus (valgustuseta), grill, grill + ülaltkuumutus, grill + ülaltkuumutus + pöördõhk, ülalt- ja altkuumutus, ülalt- ja altkuumutus + pöördõhk |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 59,6cm |
| Sügavus | 60 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 47 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas
