Electrolux LNT3FF18S integreeritav külmik 177,2 cm

Tootekood: 250318
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, jahekambri maht 196 l, sügavkülma maht 73 l, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 4 klaasriiulit, 3 sügavkülmiku sahtlit, uste avanemissuund on muudetav, siinidega ukse kinnitus, külmutusvõimsus 3,3 kg/24h, k*l*s 177,2*54,8*54,9 cm

40% kiirem jahutus ColdSense’iga. Külmiku ja toatemperatuuri sensorid reageerivad kiiresti keskkonna muutusele, tagades nii stabiilse temperatuuri. Nii tagatakse kiire jahutus ja õige temperatuuri reguleerimine. Vähem temperatuurikõikumisi, kaitstes maitsvate puuviljade tekstuuri.

DynamicAir tagab külmiku sisekeskkonna püsimise ühtlasel temperatuuril. See paneb seadmes õhu ringlema, hoides sel viisil külmikus oleva õhu ühtlast temperatuuri ka ukse avamisel.

Integreeritud LowFrost süsteem hoiab teie sügavkülmiku temperatuuri kindlal tasemel, vältides härmatise tekkimist. Parem jõudlus ja vähem hooldust.

Juhtige oma toiduainete säilitustingimusi sisemise elektroonilise juhtsüsteemiga. LED-indikaatorid näitavad teile mugavalt temperatuuri ja tänu seadistustele on kõik kindlalt teada.

Nautige hõrke köögivilju meie niiskust reguleeriva sahtli abil. Õhuniiskuse taset hallates luuakse toidu säilimiseks parim keskkond. Ventilatsiooniavade sulgemine loob ideaalsed tingimused ürtide ja lehtköögivilja jaoks; lahtised avad pakuvad aga üldist optimaalset hoiukeskkonda.

FastFreeze-süsteem külmutab värsked toiduained kiirelt, säilitades paremini ka toidus leiduvaid vitamiine, tekstuuri, maitset ja kõiki tervislikke omadusi.

Külmikus on ventilaatoriga õhuringlus ühtlase temperatuuri tagamiseks.

Visuaalne hoiatus ja helisignaal ukse avanemise korral.

Integreerimisava mõõdud: k*l*s 178*56*55 cm

Energiaklass F
Energiakulu 275 kWh/aastas
Külmutusvõimsus 3,3 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 269 l
Jahekambri maht 196 l
Sügavkülmkambri maht 73 l
Toitejuhtme pikkus 2,4 m
Müratase 35 dB
Kõrgus 177,2 cm
Laius 54,8 cm
Sügavus 54,9 cm
Kaal 63 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas