Hisense 55U7Q PRO 4K UHD teler
Tootekood: 1456693
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
685,90 €
55 " | ULED | Flat | 16:9 | Brightness 500 cd/m² | Contrast 2000:1 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 55 " / 139.7 cm |
| Ekraani tüüp | UHD 4K |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 Ultra HD |
| Smart TV | jah |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Heli | 20 W |
| WiFi | jah |
| HDMI - sisend | 4 tk |
| USB | 1 tk |
| Teleri energiaklass | E |
| Energiakulu | 165 kWh / 1000 h |
| Bluetooth | Jah |
