161161.jpg Zoom

Hoover H3WS610TAMCE/1-S invertermootoriga pesumasin 10 kg, 1600 p/m, auruf-n, WiFi, sügavusega 58 cm

Tootekood: 161161
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,72 €
Hind: 449,90 €
359,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 10 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1600 p/min, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, inveretrmootor, viitstart, 16 programmi, millest 9 kiirprogrammi kestvusega kuni 1 h, müratase 80 dB, k*l*s 85*60*58 cm, värv valge

Pesumasinad H-WASH 300 PLUS on loodud teie riiete kaitsmiseks tänu rõivahoolduse pesutsüklite komplektile. Need pesumasinad, mis on varustatud uue invertermootoriga, tagavad teie rõivaste asjatundliku hoolduse, pöörates erilist tähelepanu kõikidele kangastele ja värvidele, et saavutada ülitõhusad ja professionaalsed tulemused mugavalt kodus.

Speed Drive Inverter on uuenduslik ja vastupidav harjadeta mootor. See on võimeline suurendama puhastusvõimsust kuni 50% (võrreldes universaalse standardmootoriga), vähendades samal ajal energiatarbimist ja häirivat vibratsiooni.

See Hooveri sari pakub kõige täiuslikumat pesutsüklite komplekti, et säilitada kõigi teie lemmikrõivaste kiud kauem, ilma parimatest pesutulemustest ohverdamata.

Kohandage oma tsükkel režiimi KG MODE abil. Funktsioon KG Mode kaalub pesu programmi esimese 4 minuti jooksul, kohandades vee, energiakulu ja tsükli aega teadusliku täpsusega.

Allergia programm. Allergy Care tsükkel on loodud allergeenide ja bakterite kõrvaldamiseks, tõstes pesutemperatuuri pikaks ajaks kuni 60°C ja pikendades loputusfaasi. See on ideaalne programm beebiriiete desinfitseerimiseks, tagades teile ja teie perele parima hügieeni.

Pesemisel pole enam vigu. Rakendus Hoover Wizard parandab kogu teie pesemiskogemust: alates jõudlusest, tõhususest, hügieenist ja riiete hooldamisest. Samuti pääsete juurde täiendavate eriprogrammide loendile ja saate valida oma vajadustele ideaalselt sobiva programmi, saate soovitusi parimate seadete kohta ja kasulikke nõuandeid pesuvahendi kohta.

Hoover One Touch mõistab teid ühe puudutusega. One Touch, NFC*-tehnoloogiaga ühendussüsteem aitab teil hoida oma seadme olekut kontrolli all, et nautida iga päev maksimaalset tõhusust ja ületamatuid tulemusi. Laadige alla rakendus Hoover Wizard ja asetage nutitelefon pesumasina juhtpaneelile ning leidke oma vajadustele kõige paremini sobiv pesuviis.

* Täielik seadme kasutamine on saadaval Androidi ja NFC-toega nutitelefonides.

Tänu plaanipärasele hooldusele saate oma pesumasina tervist ja vastupidavust pikemaks ajaks pingevabalt säilitada.
Rakendus saadab teile teateid filtri puhastamise ja katlakivi eemaldamise tsükli kohta ning annab teile samm-sammult abi,
et jõudlust parimal tasemel hoida. Lisaks võite tekkivate probleemide lahendamiseks vaadata veateate juhendit
või saada samm-sammult kliendituge.

Abi täiuslike tulemuste saavutamiseks. V
ajad abi õige programmi valimisel? Sisestage oma riiete kangas, värv, mustuse tase ja pleki tüüp ning
Guided Wash App soovitab parima programmi ja seadistuse täiuslike tulemuste saavutamiseks. Lisaks on teil juurdepääs täiendavatele näpunäidetele, plekkide eemaldamise nõuannetele ja etikettide juhendile, et
riideid hooldades oma seadmest maksimumi võtta.

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 51 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 51 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 80 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 58 cm
Värv valge
Kaal 65 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas