Hoover NDE H9A2TSBEXS-S soojuspumbaga pesukuivati 9 kg, WiFi, sügavusega 58,5 cm

Tootekood: 161509
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,98 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Soojuspumbaga kondenseeriv kuivati, energiaklass A++,  maksimaalne täitmiskogus 9 kg, 16 programmi, helisignaal, invertermootor,  digitaalne näidik, viitstart 0-24 h, "Veepaak täis" indikaator, "Puhasta ebemefiltrit" indikaator,  juhtpaneeli lapselukk, trumli kahesuunaline liikumine,  müratase 66 dB, k*l*s 85*59,6*58,5 cm, värv valge

Uus Hoover H-DRY 500 on ülivõimas ja tõhus uusima tehnoloogiaga trummelkuivati, mis annab suurepäraseid kuivatustulemusi turu parima efektiivsusega, hoolitsedes samal ajal maksimaalselt keskkonna ja tekstiili eest.

Uusima põlvkonna Eco-Power invertermootor on kõige vastupidavam ja võimsam turul saadaolev veorihma tehnoloogia. Spetsiaalse soojusvaheti ja suure jõudlusega kompressoriga varustatuna suurendab see õhuvoolu ja tagab samas trumli kiiruse eriti täpse reguleerimise. Harjadeta mootor on standardmootoriga võrreldes neli korda vastupidavam. See vähendab vibratsiooni ja hõõrdumist, pikendab masina eluiga ning tagab minimaalse müra ja suurepärase jõudluse pikema aja jooksul.

Unustage pesusildid. Unustage pesusildid ja vead uuendusliku funktsiooni Scan to Care abil. Tehke lihtsalt pilt oma rõivaste siltidest ja hOn rakendus tuvastab automaatselt vastavad kuivatusnäidud ja soovitab parima tulemuse saavutamiseks õiget pesutsüklit.

Ei mingit vee raiskamist. AquaVision kondensatsioonipaak on integreeritud otse illuminaatorisse. See tagab, et saate veetaset igal ajal kontrollida. Tänu ergonoomilisele disainile saab paaki kergesti eemaldada ja kuivatisse tagasi panna.

Parandage oma kuivati jõudlust. Tänu hOn rakendusele saavutage parimad kuivatustulemused. Juurdepääs lisafunktsioonidele ja eriprogrammidele, mis on kohandatud teie vajadustele ning parandage oma kuivati jõudlust ja tõhusust. Samuti võimaldab multipult juhtida seadet kõikjalt nutitelefoni või nutikõlarite (nt Google Home ja Amazon Alexa) kaudu.

Erihooldus ja hügieen. Valige hOn rakenduse kaudu rohkem kui 40 lisaprogrammi hulgast ja kohandage neid täiuslike tulemuste saavutamiseks vastavalt oma vajadustele. Samuti võimaldab see salvestada oma lemmikprogramme, pääseda juurde suurele hulgale teabele ja soovitustele ning saada programmi lõpus märguandeid, et kõik oleks kontrolli all.

Omadused, mis muudavad elu lihtsamaks. Tänu skannimisfunktsioonile ei pea te enam kunagi silte vaatama. Tehke lihtsalt nutitelefoniga pilti ja looge virtuaalne kapp. Rakendus kogub nüüd kõik teie riiete kuivatamise juhised ja soovitab teile sobivat programmi. Teie lemmikriiete jaoks on garanteeritud parim hooldus.

Pikaajaline vastupidavus. Pikendage oma trummelkuivati eluiga tänu hOn rakenduse pidevale funktsioonide jälgimisele. Saate kasulikke teateid, nt. millal hooldus tuleb. Tänu samm-sammulistele juhistele saate ise konkreetseid hooldustoiminguid läbi viia ja tarkvarauuendusi hõlpsalt alla laadida, ilma et oleks vaja meie teenuse tuge

Hooveri kuivati ainulaadne lahendus, mis võimaldab teil ideaalselt kuivatada kaks paari tosse, säilitades samal ajal nii ruumi kui ka kangaid. Uus disain ja kompaktne kuju tagavad, et tooted võtavad võimalikult vähe ruumi.

Kõrge jõudlus ja tõhusus. Sünkroonige pesumasin kuivatiga ja hoolitsege oma rõivaste eest parimal viisil. Rakendus hOn soovitab teile parimat kuivatusprogrammi, mis kohandub rõiva koguse ja tüübiga, tagades suurema jõudluse ja tõhususe.

Programm Auto Care suudab muretult parimate tulemuste saavutamiseks kohandada kuivatusprotsessi automaatselt sõltuvalt kanga kogusest ja tüübist.

Kuivati H-DRY 500 on varustatud Active Dry funktsiooniga, mida saab kasutada riiete värskendamiseks. See eemaldab loomulikult halvad lõhnad, mikroobid, eosed ja bakterid ning hoolitseb õrnalt teie riiete eest. Programm kestab tervelt 20 minutit, seega saavutatakse suurepärased tulemused võimalikult lühikese ajaga. See on ideaalne programm tavalise pesu ja beebipesu desinfitseerimiseks, tagades teie perele parima hügieeni.

 

 
WiFi jah
Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 259 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 16
Maksimaalne kuivatamise kogus 9 kg
Viitstart 0-24 h
Displei digitaalne näidik
Müratase 66 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 58,5 cm
Värv valge
Kaal 41,7 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos