418541.jpg Zoom

Hotpoint-Ariston HSIP4O21WFE E/A++ täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 418541
Laoseis: Laos
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 30,49 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 10 komplekti, 10 programmi, laius 45 cm. Energiaklass E/A++, kuivatusklass A,  soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart, müratase 41 dB, veekulu 9 l, invertermootor, 3 korvi tasandit, sooja veega ühendamise võimalus, võimalus kasutada ainlut ühte korvi korraga - alumist või ülemist.

Programmid: Öko - Intensiivne - Normaalne - Ekspress - Vaikne - Hügieeniline - Leotus -Isepuhastus - Igapäevane 50° - Klaas

KOLMAS PAINDLIK REST

Libiseva moodulresti pinda saab vähendada 2/3 ulatuses, et mahutada suuri nõusid alumisele restile.

FLEXILOAD

Flexiload süsteem võimaldab teil paindlikult paigutada oma nõusid. Pesurestide osad on kujundatud ruumi säästmiseks ja nõude efektiivseks paigutamiseks.

3D TSOONIPESU

Valides resti ja pesutsükli sõltuvalt nõude arvust ja mustusetasemest, 3D tsoonipesu suunab võimsad veejoad valitud pesutsooni, kindlustades täieliku puhtuse. Võite valida nii intensiivsust kui ühe kolmest restist. Nii annab 3D tsoonipesu kas 40% rohkem võimsust või 40% vähem energiakulu, kui pestase vähem nõusid.

 INVERTERMOOTOR

Tänu oma võimele muuta pöörlemiskiirust, saab invertermootor reguleerida veesurvet igal ajal. Magnetite kontrollitavad pihustihoovad suunavad vee õige survega õigel ajal õigesse kohta.

 

 

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass E
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 212 kWh/aastas
Veekulu 2520 l/aastas
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 10
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 41 dB
Kõrgus 82...90 cm
Laius 45 cm
Sügavus 55,5 cm

Maardu ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas