Hotpoint-Ariston RDD 1175238 KD VJ EU pesumasin-kuivati

Tootekood: 411311
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 40,47 €
Hind:
463,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Kuivatiga pesumasina tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, viitstart, invertermootor, vee ülevoolu kaitse, auru programmid, pesukogus pesemisel 11 (kuivatusel 7) kg, 16 pesuprogrammi, 3 kuivatusprogrammi, A pesuklass ja -energiaklass, müratase pesemisel/ tsentrifuugimisel/ kuivatamisel 54/ 83/ 59 dB, k*l*s 85*60,5*59,5 cm, värv must.

Pesumasin töötab otsesissepritsesüsteemiga, mis põhineb pesuaine eelsegamisel veega, mis omakorda muutub aktiivseks vahuks ja suunatakse otse pesumasina trumlisse. Selle tulemusel suureneb pesemisvõimsus umbes 60% ja võimaldab eemaldada üle 100 tüübi plekke väga madalatel temperatuuridel, hoolitsedes kangaste ja värvide eest täielikult.

Vaikne ja tõhus mootori töö. Pesumasin-kuivatil on ka mootori töö osas uuenduslik lahendus. See mudel kasutab uusima põlvkonna invertermootorit. Selle mootori töö tähendab väga madalat mürataset - 53 dB, vähem vibratsiooni ja palju paremat stabiilsust.Lihtne töö

Pesumasinal on mitu erinevat pesuprogrammi, sealhulgas Woolmark Green pesutsükkel, mis sobib ideaalselt villa ja käsitsi pestavate rõivaste pesemiseks.

SteamCare - auruvärskendusprogramm.

Pesumasin-kuivatit koos kõigi selle funktsioonidega on väga lihtne kasutada. Sellel on suur LED-ekraan koos programmi edenemise indikaatori, temperatuuri valiku, maksimaalse kiiruse, järelejäänud aja näiduga.

Steam Refresh pesumasinas-kuivatis sisestatakse trumlisse auru läbi kolme ventiili, mis vähendab kortsumist kuni 60%.

Auruhügieen. Kasutade auru jõudu ja eemaldatakse selle abil pestud kangaste kiududest bakterid, desinfitseerides riideid.

 

 

 

Energiaklass A
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 1496 kWh/aastas
Veekulu 20400 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 11 kg
Pesuprogrammide arv 16
Maksimaalne kuivatamise kogus 7 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 53/83/59 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60,5 cm
Sügavus 59,5 cm
Värv must

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas