Hotpoint HFC3C41CWX invertermootoriga nõudepesumasin 14 komplekti, 41 dB, roostevaba teras

Tootekood: 413535
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,91 €
Hind:
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 14 nõudekomplekti, 10 programmi, elektrooniline juhtimine, müratase 41 dB, reguleeritav ülemine korv, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart, k*l*s 85*60*59 cm, värv roostevaba teras.

Flexiload süsteem võimaldab teil paindlikult paigutada oma nõusid. Pesurestide osad on kujundatud ruumi säästmiseks ja nõude efektiivseks paigutamiseks.

Invertermootor. Tänu oma võimele muuta pöörlemiskiirust, saab invertermootor reguleerida veesurvet igal ajal. Magnetite kontrollitavad pihustihoovad suunavad vee õige survega õigel ajal õigesse kohta.Valides resti ja pesutsükli sõltuvalt nõude arvust ja mustusetasemest,

3D tsoonipesu suunab võimsad veejoad valitud pesutsooni, kindlustades täieliku puhtuse. Võite valida nii intensiivsust kui ühe kolmest restist. Nii annab 3D tsoonipesu kas 40% rohkem võimsust või 40% vähem energiakulu, kui pestase vähem nõusid.

Power Clean - seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Ühe korvi pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

NaturalDry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Vaikne talitlus. See Hotpointi nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega. Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis.

Puhastusprogramm eemaldab tõhusalt nii bakterid kui ka mustuse ja toidujäägid.

 

 

Energiaklass C
Energiakulu 75 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 14
Viitstart jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 41 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 59 cm
Värv roostevaba teras

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos