411160.webp Zoom

Hotpoint NM11 846WS A EU N invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n, Add Wash, sügavusega 60,5 cm

Tootekood: 411160
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,74 €
Hind:
359,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass A, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, 17 programmi, viitstart, tasakaalukontroll, vahukontroll, lõpuaja näit, lastelukk, müratase 76 dB, k*l*s 84,5*59,5*60,5 cm, värv valge

AKTIIVHOOLDUSE TEHNOLOOGIA

Aktiivhoolduse tehnoloogia on moodne pesusüsteem, mis eelsegab omavahel vee ja detergendi efektiivselt suure suutlikkusega puhastusvahuks, mis tungib paremini sügavale kangastesse juba ainult 20 °C temperatuuri juures koguni kõige jonnakamate plekkide, nagu veini-, kohvi-, õli- ja tomatikastme plekkide eemaldamiseks, jättes riided plekituks ja kahjustamata. *Tulemus saadud plekkide eemaldamise programmiga 20 °C juures (testitud puuvillasel kangal) ja aktiveeritud aktiivhoolduse funktsiooniga sõltumatu instituudi SSOG (Itaalia) poolt tehtud katsete käigus enam kui 100 tüüpi plekkidega.

PLEKKIDE EEMALDAMISE PROGRAMM

Säästa aega ja saavuta suurepärane pesutulemus meie plekkide eemaldamise programmiga, mis puhastab pesu ilma eeltöötlemise vajaduseta tavalistest igapäevastest plekkidest. *Tulemus saadud plekkide eemaldamise programmiga 40 °C juures (testitud puuvillasel kangal) sõltumatu instituudi SSOG (Itaalia) poolt tehtud katsete käigus enam kui 100 tüüpi plekkidega.

HÜGIEENILISUSE TAGAMINE AURUGA

Kaitse neid, kes on sulle kallid: auruga hügieenilisuse tagamise funktsioon eemaldab kuni 99,9% viirustest ja bakteritest*. Selle funktsiooni aktiveerimisel sisestatakse tsükli ajal auru otse trumlisse, et puhastada pesu hügieeniliselt kõigist viirustest ja bakteritest. *Sõltumatult testitud Interteki poolt näriliste 1. tüübi protoparvoviirusega (representatiivne viirus) ja bakterite osas Allergy UK poolt puuvillase 60 °C programmi ja aktiivse auruga hügieenilisuse tagamise funktsiooniga.

AURUVÄRSKENDUS

Auruvärskendus on mõeldud rõivaste värskenduseks ilma pesemata, säästes aega, vett ja energiat.

ALLERGIAVASTANE

Allergiavastane tsükkel sobib tundliku nahaga inimestele ja allergia käes kannatajaile: see on disainitud eemaldama olulisemaid allergeene, nagu õietolm, lestad ja kassi ja koera karvad kõrge temperatuuri ja lisaloputustega. Tsükkel on testitud ja sertifitseeritud Allergy UK poolt.

PEATA JA LISA

Tihti juhtub, et peale pesu alustamist avastate, et mõni riideese jäi masinasse panemate. Peata ja lisa funktsiooniga saate (seni kuni Peata ja lisa märgutuli põleb) lisada pesu ilma pesutulemust halvendamata.

WOOLMARK

Eriti õrn ja pehme hooldus villastele rõivastele, mis kasutab õrna trumli liikumist ja madalat tsentrifuugikiirust, et säilitada rõivaste pehmus. Tsükkel on heaks kiidetud Woolmark Company poolt.

KIIR / ÖKOPESU

Intuitiivne kiir / ökopesu* annab teile võimaluse valida vähema aja ja energiasäästu vahel ainult ühe nupulevajutusega. Üks vajutus tähendab vähem aega, kaks vajutust vähem energiat.- Kiirpesuga hoiate kuni 50%** pesuaega kokku, säilitades perfektse pesutulemuse. - Ökopesuga vähendate energiakulu kuni 20%**, aidates säästa keskkonda. * Mõnedel Natis Active Care mudelitel on ainult kiirpesu ** % sõltub pesukogusest ja valitud programmist

INVERTERMOOTOR

Vaikne talitlus. Selle Hotpointi pesumasina uuenduslik invertermootor on disainitud tagama masinale vaikset talitlust ja pikka eluiga. Nautige nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 47 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 48 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 17
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 76 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 60,5 cm
Värv valge
Kaal 68,8 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas