Indesit EWE71252WEU pesumasin

Tootekood: 411173
Laoseis: Laos
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 20,29 €
Hind:
229,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Maksimaalne täitekogus 7 kg, energiaklass A++, pesuklass A, tsentrifuugi kiirus 1200 p/min, displei, viitstart, 9 pesuprogrammi, ajanäit,  müratase pesemisel/tsentrifuugimisel 56/76 dB, 4 reguleeritavat jalga, värv valge.

Erakorralise pesu funktsioon (Extra Wash). See funktsioon on ideaalne lahendus kõikidele kuivanud, tõrksatele plekkidele, nagu kohvi- või šokolaadiplekkidele. Valige see koos mis tahes kiire tsükliga silmapaistva tulemuse saamiseks pesu pesemisel.

Puuvillane 40°. See programm on töötatud spetsiaalselt välja tagamaks teie puuvillaste esemete erakorralist hooldust ja eemaldamaks samal ajal plekke 40 °C juures vaid 45 minutiga.Puuvillane 60 (Cotton 60)

Puuvillane 60°. See programm tagab suurepärase tulemuse puuvillaste esemete pesemisel 60 °C juures vaid 59 minutiga.

Spordijalatsid (Shoe Sport). See tsükkel on ideaalne lahendus spordijalatsitele, tagades neid kaitstes silmapaistva pesutulemuse.

Beebipesu (Baby). See programm on töötatud spetsiaalselt välja beebiriiete ohutuks, efektiivseks ja õrnaks pesemiseks. See toimib suurepäraselt kuivanud plekkidel ning võitleb samal ajal teie meelerahu tagamiseks levinud allergeenidega.

Tekid (Duvets). See programm on töötatud spetsiaalselt välja tekkide ja muude polsterdatud esemete efektiivselt pesemiseks. See kaitseb nende kangast ja säilitab sulgede ühtlase jaotumise.

Võimlemiskomplekt (Gym Kit). See programm hoolitseb ühekorraga kõikide teie spordiriiete eest. Pange need lihtsalt masinasse ja laske Indesiti pesumasinal oma võlujõudu näidata.

Energiaklass A++
Pesuklass A
Energiakulu 198 kWh/aastas
Veekulu 10630 l/aastas
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 7 kg
Pesuprogrammide arv 9
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 56/76 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 53,5 cm
Värv valge
Kaal 66,5 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas