LG 43QNED84A3C 4K UHD teler
Tootekood: 1450341
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
361,90 €
338,90 €
| Ekraani diagonaal (tolli / cm) | 43 " |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Digituuner | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2 |
| Kaadrisagedus | 60 Hz |
| Heli | 20 W |
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| HDMI - sisend | 3 |
| USB | 1 |
| Teleri energiaklass | G |
| Energiaklass | G |
| Energiakulu | 83 kWh |
| Bluetooth | Yes |
| Kaal | 9.8 kg |
