MPM-434-SBF-04 SBS 4-uksega külmik, roostevaba teras

Tootekood: 310234
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 22,84 €
Hind: 799,90 €
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Side by side Frost Free 4 uksega külmik, mahutavus 421 l, külmik 271 l, sügavkülm 150 l, energiaklass E, välimine elektrooniline juhtimine, LED valgustus,  klaasriiulid, uksealarm, puhkusereziim, kiirkülmutus ja - jahutus, külmutusvõimsus 10 kg/24h, müratase 39 dB, k*l*s 180*79*70 cm, värv roostevaba teras.

Sulatada pole vaja. NoFrost tehnoloogia vähendab niiskust sügavkülmikus, hoides nii ära jää tekke ja kogunemise.

Power Cool/Power Freeze. Naudi ülikiiret külmutamist. Vaid ühe nupuvajutusega puhub Power Cool äärmiselt külma õhku külmikusse, et kiirelt jahutada sinu ostetud tooted või lemmikjoogid. Power Freeze teeb sama, aga sügavkülmikus, seega sobib see hästi kiirelt viljade külmutamiseks või jääkuubikute tegemiseks.

Multi Flow süsteem. See tagab õige temperatuuritaseme ja ühtlase õhujaotuse kogu külmikus. Tänu sellele funktsioonile jõuab igale riiulile õige kogus külma õhku ning säilitatud toit säilib kauem värskena. Multi Flow funktsioon kiirendab ka kambri jahutamist pärast seadme ukse avamist.

Spetsiaalne niiskuskamber ja värskuskamber MPM 434-SBF-04 külmiku jahutusosa on varustatud klaasist, inox-viimistlusega roostevabast terasest riiulitega, mille asendit on võimalik reguleerida. Sellel on ka kaks spetsiaalset kambrit (kasti) toodete pikemaks säilitamiseks. Spetsiaalne niiskuskamber on mõeldud värskete puu- ja juurviljade hoidmiseks. Selle eripäraks on niiskuse reguleerimise taseme reguleerimise võimalus. Tänu sellele säilitavad tooted kauem oma tugevuse, loomuliku maitse ja aroomi. Värskuskambrit kasutatakse töötlemata toiduainete hoidmiseks, mis on valmis hilisemaks töötlemiseks. Kambri sees võib temperatuur olla vähemalt 0 ° C, tänu millele saate selles toorest liha või kala hoida palju kauem, ilma et oleks vaja külmutada ja sulatada. Kambril on funktsioon Chiller & Crisper Temperature Controlvahemikus 0 kuni 5 ºC.

Funktsionaalsus. MPM-434-SBF-04 külmik on  funktsionaalne. Juhtpaneel võimaldab teil iseseisvalt seadistada külmiku ja sügavkülmiku temperatuuri või valida vastavalt oma vajadustele ühe automaatsetest töörežiimidest:

ECO režiim - selles režiimis töötab külmik madalaima energiatarbimisega, hoides külmkapis temperatuuri 5 ° C ja sügavkülmikus -18 ° C;

HOLIDAY režiim - see funktsioon võimaldab säästa energiat, kui te ei kasuta jahutusosa pikka aega. Funktsiooni HOLIDAY valimisel ei muutu temperatuur sügavkülmikus, samal ajal kui jahutusvõimalus on välja lülitatud;

SUPER režiim - toodete kiireks külmutamiseks valige SUPER režiim, mis võimaldab teil sügavkülmiku temperatuuri järsult alandada. See töötab 50 tundi ja lülitub seejärel automaatselt välja.

Energiaklass E
Energiakulu 280 kWh/aastas
Displei jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmutusvõimsus 10 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus ei
Üldmaht 421 l
Jahekambri maht 271 l
Sügavkülmkambri maht 150 l
Müratase 39 dB
Kõrgus 180 cm
Laius 79 cm
Sügavus 70 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 87 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos