MPM-60-GMH-19 integreeritav gaasiplaat Wok põletiga

Tootekood: 315032
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 9,34 €
Hind:
179,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Gaasipliidiplaat klaaspinnal 4 gaasipõletit. Malmist anumatoed, 4 põletit võimsustega: Wok 3,4 kW, 2*1,8 kW, 1*1 kW, elektrisüüde integreeritud põleti nupu alla, ballooni- ja võrgugaasi düüsid, ilma raamita. Ohutusnäitajad: gaaskontrollsüsteem (peatab gaasi peale andmise leegi kustumise korral), k*l*s x* 58,4*51 cm, värv: must klaas

MPM-i gaasiplaat on oma nelja põletiga, kogu võimsusega 8,0 kW. Saate nautida ülimat kuumust, mis võimaldab kiiret ja intensiivset toiduvalmistamist, nt toidu pruunistamist ja krõbestamist. Saate ka palju kiiremini vett keeta ja toitu valmistada. Kui teil on kiire või kui soovite oma toidu hõrke maitseid kinnistada, leiate igaks otstarbeks õige põleti.

Malmist anumatoed tagavad kindluse ja võimaldavad gaasiplaadil kööginõusid lihtsalt ja ohutult liigutada. Ka kõige raskemad potid ja pannid libisevad hõlpsalt mööda siledaid raame, ilma et oleks vajadust neid tõsta. Tervet võret saab hõlpsalt nõudepesumasinas pesta.

MPM-i gaasiplaadil on spetsiaalse kujundusega Wok panni võre, mis võimaldab vokkpanni tõhusamalt ja ohutumalt kasutada. Selle ümmargune kujundus asetseb tihedalt põleti ümber, tagades, et teie vokkpann või muu suur pann kogemata kummuli ei läheks. Ühtlasi tagab see panni õige asendi kuumuse kiireks ja ühtlaseks jaotuseks.

 

Keeduala - vasak esimene gaasipõleti
Keeduala - vasak tagumine gaasipõleti
Keeduala - parem esimene gaasipõleti
Keeduala - parem tagumine gaasipõleti
Pliidi max. võimsus 8000 kW
Pliidiplaadi tüüp: gaasiplaat
Laius 58,4 cm
Sügavus 51 cm
Värv must klaas
Kaal 16,1 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos