MPM-81-CJH-24/E külmik 85 cm, kitsas 48 cm, must
Tootekood: 310079
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
159,90 €
Üldmaht 82 l, millest fresh zone 7 l, energiaklass E, vahetatav uksepoolsus, 2 klaasriiult, lai juurviljasahtel, 3 täispikka ukseriiulit, süvistatud käepide, müratase 38 dB, k*l*s 85*48*45 cm, värv must
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 125 kWh/aastas |
| Displei | ei |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 82 l |
| Müratase | 39 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 48 cm |
| Sügavus | 45 cm |
| Värv | must |
| Kaal | 21,5 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
