Philips EP2235/40 espressomasin

Tootekood: 255123
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 16,21 €
Hind: 499,90 €
449,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi täisautomaatse espressomasinaga toimub aromaatsete kohvijookide nagu espresso, kohvi ja cappuccino valmistamine vaid ühe nupuvajutusega. LatteGo lisab piimaga kohvijookidele siidiselt pehme piimavahu, seda on lihtne seadistada ja selle puhastamiseks kulub ainult 15 sekundit.

Siidine kreemjas piimavaht tänu kiirele LatteGo süsteemile! Kohvile lisatakse siidine ja kreemjas piimavahu kiht. LatteGo vahustaja segab ümaras vahustamiskambris suurel kiirusel piima ja õhu, seejärel valab teie tassile peale parajalt kreemja piimavahu, mis on täpselt õige temperatuuriga.
Intuitiivne puuteekraan võimaldab soovitava kohvijoogi kiiresti valida. Värsketest ubadest valmistatud vastupandamatu maitse ja lõhnaga kohv on vaid ühe puudutuse kaugusel!
Täiuslik temperatuur, aroom ja kreem iga kohvijoogi jaoks.
Nutikas süsteem Aroma Extract pakub optimaalset tasakaalu kohvivalmistamise temperatuuri ja aroomi vahel, hoides veetemperatuuri vahemikus 90°-98°C ja reguleerides vee voolukiirust – nii valmib tõeliselt maitsev kohv.
My Coffee Choice menüü võimaldab teil reguleerida oma kohvijoogi kangust ja kogust. Lihtne valimine kolme erineva seadistuse vahel.
Vastupidav keraamiline kohviveski võimaldab 12-astmelist jahvatamise reguleerimist. Saate nautida nii peent kui ka jämedateralist jahvatust. Philipsi espressomasina kohviveski on valmistatud 100% puhtast keraamikast, mis on erakordselt tugev ja vastupidav, et saaksite nautida värsket aromaatset kohvi vähemalt 20 000 tassi jagu.

Lihtsasti puhastatavad masinpestavad osad. Kaheosalises piimasüsteemis ei ole voolikuid ega peidetud osi ning selle saab vähem kui 15 sekundiga kraanivee all puhtaks. Veel mugavam on pesta piimasüsteemi, tilgakogujat ja jahvatatud kohvi anumat nõudepesumasinas  see säästab aega ja tagab hügieenilise puhastuse. Kohvivalmistusliides on täisautomaatse kohvimasina süda ja seda tuleb regulaarselt puhastada. Eemaldatava kohvivalmistusliidese põhjalikuks puhastamiseks lihtsalt loputage seda kraanvee all.
Kuni 5000 tassi ilma katlakivi eemaldamiseta tänu AquaClean veefiltrile!
Vahetades filtrit kui masin seda nõuab, ei pea katlakivi eemaldama kuni 5000 kohvitassi täitumiseni ning saab muretult nautida puhta veega valmistatud kohvi.
Komplektis on kaasas:
LatteGo piimanõu koos säilituskaanega, mõõtelusikas, veekareduse mõõtmise riba, AquaClean filter, määrdetuub.

Veepaak 1,8 l, kohvioasalve maht 275 g, piimanõu 0,26 l, jäätmenõu maht 12 valmistuskorda, maksimaalne tassi kõrgus 14,5 cm. Pumba rõhk 15 baari, võimsus 1500 W.

Mõõdud (kõrgus*laius*sügavus): 37,1*24,6*43,3 cm

Värv must, antratsiit, must/pruun
Kaal 8,0 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos