KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips FC8579/09 tolmuimeja Performer Active

Tootekood: 254079
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 13,00 €
Hind:
149,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi Performer Active tolmuimeja pakub hügieenilist tolmueelmaldust stabiilselt suure puhastusjõudlusega tänu AirflowMax tehnoloogiale. TriActive+ otsik eemaldab tolmu tõhusalt kõigilt põrandatelt.

AirflowMax tehnoloogia keskendub järgmistele võtmeküsimustele, et tolmukotti saaks lõpuni kasutada: 1) tolmukambri ainulaadne ribiline profiil maksimeerib õhuvoo tolmukoti ümber, et oleks võimalik selle pind täielikult ära kasutada; 2) spetsiaalne tolmukamber võimaldab tolmukotil ühtlaselt avaneda; 3) tolmukoti kvaliteetsest mitteummistuvast kiudainest struktuurid neelavad tolmu, vältides pooride ummistamist ja seega imemisvõimsuse vähenemist.
TriActive+ otsik sooritab kolm toimingut ühekorraga: 1) avab õrnalt vaiba pinna oma spetsiaalse tallaga, et imeda endasse sügaval vaiba sees olev tolm; 2) imeb suurema sodi otsiku ees oleva suure ava kaudu sisse; 3) pühib kahe külgmise harjaga kokku tolmu ja sodi, mis on mööbli ja seinte vastas.
Tänu käepidemel asuvale infrapuna-kaugjuhtimispuldile saate tolmuimejat sisse/välja lülitada või imemisvõimsust reguleerida seadme tööd katkestamata. Juhtnupud paiknevad mugavalt ja signaalid saadetakse seadmele juhtmevaba infrapunatehnoloogia abil. Kummardada pole vaja, puhastamine on mugavam ja lihtsam!
Allergiavastane filter püüab kinni 99,9% peenest tolmust. See tolmuimeja on tunnistatud allergikutele sobivaks Euroopa Allergiauuringute Keskuse (ECARF) poolt. Väljalastavast õhust on allergikutele sobiva koduse õhustiku loomiseks eemaldatakse kuni 99,9% allergiatekitajatest, sh kassi- ja koerakarvad, tolmulestad ning õietolm.
 
Juhtme pikkus 6 m, tegevusraadius 9 m, tolmukoti mahtuvus 4 l, võimsus 650 W. A energiaklass.
Energiaklass A
Mootori võimsus 650 W
Tolmutagastusklass A
Vaibapuhastuse tõhusus C
Kõvapõranda puhastustõhusus A
HEPA filter jah
Tolmukoguja maht 4 l
Teleskooptorud jah
Automaatne juhtme kerimine jah
Toitejuhtme pikkus 6 m
Müratase 77 dB
Värv opaalroheline

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Viimsi kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas