Philips HU4801/01 ultraheli-õhuniisuti

Tootekood: 257742
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 7,47 €
Hind:
87,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi elegantses Series 2000 ultraheli-õhuniisutis kasutatakse NanoCloud tehnoloogiat, tänu millele on seadmel optimaalne jõudlus, väga madal müratase ning tagatud on maksimaalne hügieenilisus. Laborikatsetused tõestavad, et NanoCloudi tehnoloogia kasutamisel leviib tavapäraste ultraheliniisutajatega võrreldes 99% võrra vähem baktereid. Tänu 360° kujule jaotatakse niisutatud õhku ruumis ühtlaselt, nii et põrandale ega kapipealseile ei satu pritsmeid. NanoCloudi tehnoloogia vähendab ka õhku paisatavaid mineraale, mistõttu ei sadestu mööblile ega muudele siledatele pindadele valget tolmu.
Unerežiimis töötav niisuti tagab soovitud niiskustaseme magamise ajal, müratase on minimaalne ja kõik tuled (peale kiiruse näidu) on kustunud.
Automaatsed niiskusseaded
aitavad ühtlast niiskustaset säilitada. Valige 40%, 50% või 60% sihtniiskustase ja niisuti lülitub soovitud niiskustaseme saavutamiseks automaatselt sisse või välja. Nutikas niiskusandur aitab seadmel niiskustaset täpselt juhtida ja kuvab displeil reaalajas ruumi niiskustaseme kohta numbrilist teavet.
Veepaak 2 l. Lihtne täitmine.
Niisutamine: kuni 200 g/h
Soovitav ruumile kuni 25 m2
Järjestikune tööaeg: 8 tundi
2 niisutusintensiivsuse taset
Mõõtmed: kõrgus 34 cm, läbimõõt 25 cm
Müratase: vaid 26 dB
Unerežiim

Digituuner DVB-C
Keeduala - vasak tagumine gaasipõleti

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas