Philips HX6352/42 Sonicare For Kids hambahari

Tootekood: 388363
Laoseis: Laos
Hind:
44,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Interaktiivne rakendus muudab harjamise laste jaoks põnevaks. Rakendus Philips Sonicare For Kids töötab sünkroonis teie lapse Sonic-hambaharjaga, et laps õpiks suuhooldust läbi mängu. Harjamisjuhendaja annab ülesandeid, et laps harjaks kauem ja põhjalikumalt. Iga harjamiskorra alguses näidatakse ette õiged harjamistehnikad ja rakenduse jälgimisseade kontrollib harjamist. Lapsed õpivad läbi mängu ja lapsevanemad saavad hambaarstikülastuste vahele jääval ajal lapse edusamme kontrollida. Philips Sonicare For Kids' hambaharja ja Bluetoothi kaudu ühenduva rakenduse abil õpivad lapsed iseseisvalt korralikult hambaid harjama. Lapsed näevad, kui hästi nad harjavad ja teenivad hea tulemuse eest auhindu. 98% lapsevanematest leidis, et selle hariva ja tõhusa rakenduse abil harjavad nende lapsed kauem ja paremini. See on laste jaoks lõbus viis arendada välja elukestvad head suuhooldusharjumused.

KidTimer ja KidPacer tagavad eluaegsed hambapesuharjumused. Korralike hambapesuharjumuste loomiseks ühendub Bluetoothiga elektriline hambahari Philips Sonicare For Kids rakendusega ja aitab lastel järkjärguliselt harjamisaega pikendada. Eesmärk on jõuda hambaarstide soovitatud kahe minutini. Rakendust kasutades on lapse ülesanne järgida võimalikult täpselt juhendaja eeskuju suu kõigi osade harjamisel. Harjamisjuhendaja aitab lapsel pikendada iga suuveerandi harjamiseks kasutatud aega. Kui laps harjab kauem, tunnustab Sparkly neid tõeliselt puhaste hammaste eest. See on tõeliselt lõbus viis eluaegsete harjumuste loomiseks.

Lõbusad kleebised! Tervislikke harjumusi on lihtsam järgida, kui saad neid oma maitse järgi sättida. Meie Make Your Own Monster väljaanne laseb lastel muuta oma hambaharja käepide vahetatavate kleebiste abil sõbralikuks koletiseks. Nad saavad alati uue tegelaskuju välja mõelda. Ja kui harjamine käib koletisest sõbraga, on lastel veelgi lihtsam lõbutseda ja samal ajal tõhusat Sonicare'i puhastust teha.

Dünaamiline puhastus juhib vedeliku hammaste vahele. Kui lapsed õpivad hammaste pesemist, hoolitseb meie Sonic-tehnoloogia ülejäänu eest. Elektrilise hambaharja Philips Sonicare ainulaadne dünaamiline liikumine ulatub õrnalt ja tõhusalt sügavale hammaste vahele ja igemepiirile. Rohkem kui 500 liigutust sekundis aitab kompenseerida algelist tehnikat, kui lapse harjamisoskus alles areneb. See tehnoloogia teeb hambaharja Philips Sonicare For Kids kuni 75% efektiivsemaks kui käsihambaharjad.

Jälgige harjamisaega isegi siis, kui te rakendust ei kasuta. Bluetoothiga hambaharja Philips Sonicare For Kids rakendus Quadpacer jälgib harjamisaegu reaalajas. See tunneb ära harjamiskorra alustamise, vahepausi ja lõpetamise. Tänu sisseehitatud mälule ja ajamärgisele hambaharja käepidemel saate salvestada kuni 20 harjamiskorda isegi siis, kui te rakendust ei kasuta. Järgmisel korral, kui kasutate käepidet ja rakendust korraga, sünkroniseeritakse need harjamiskorrad rakendusesisese kalendriga. Nii saate ikkagi koguda auhindu eduka harjamise eest ja laps näeb kerge vaevaga, kui palju ta on vahepeal saavutanud.

Philips Sonicare elektrilise hambaharja kasutamine on ohutu. Võite harjata sellega hambaklambreid (hambaharja pead kuluvad hambaklambreid puhastades kiiremini), taastatud hambaid (täidised, kroonid, katted) ja igemetaskuid.

Kaks lastesõbralikku võimsusrežiimi aitavad tagada eakohast puhastust: säästurežiim noorematele lastele ja tavarežiim vanematele lastele.

Sellel elektrilisel Philips Sonicare For Kids hambaharjal on kaasas üks standardsuuruses harjapea. Lisaks saab eraldi juurde osta kompaktses suuruses harjapea. Philips Sonicare For Kids elastsed kummist harjapead on loodud spetsiaalselt kasvavate hammaste õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks.

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas