KLIENDILEHT


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips HX6762/43 Sonicare hambahari

Tootekood: 258367
Laoseis: Laos
Hind:
69,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Sonicare HealthyWhite elektrilise hambaharja võime eemaldada plekke vaid kahe nädalaga on tõestatud, kui kasutate regulaarselt režiimi Clean&White. Kaheminutiline puhastus- ja 30-sekundiline valgendusrežiim, mis keskendub esihammastele, eemaldab igapäevased plekid, nt kohvi-, tee-, tubaka- ja punase veini plekid. Hambad muutuvad kuni kahe tooni võrra valgemaks vaid kahe nädalaga, kui harjate hambaid igapäevaselt kaks korda standardses puhastusrežiimis. Sonicare'i elektrilise hambaharja unikaalne dünaamiline liikumine puhastab õrnalt ja tõhusalt hambavahed ja igemeservad, nurga all olev kael lihtsustab hammaste puhastamist ja katu eemaldamist raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

Philips Sonicare elektrilise hambaharja kasutamine on ohutu. Võite harjata sellega hambaklambreid (hambaharja pead kuluvad hambaklambreid puhastades kiiremini), taastatud hambaid (täidised, kroonid, katted) ja igemetaskuid.

Kahe minuti taimer aitab kinni pidada hambaarsti soovitatud harjamisajast. Quadpacer intervallitaimer annab iga 30 sekundi tagant teile signaaliga märku, millal olete lõpetanud ühe suuveerandi puhastamise ja võite edasi liikuda, ning selle tulemuseks on kogu suu ühtlasem puhastamine.

EasyStart programm aitab kohaneda Philips Sonicare'iga: võimsus kasvab vähehaaval esimese 14 kasutuskorra ajal, et kohaneda lihtsamini elektrilise hambaharja kogemusega.

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Viimsi kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas