Philips HX8911/01 Sonicare HealthyWhite+ hambahari

Tootekood: 168389
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 6,76 €
Hind:
107,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Sonicare HealthyWhite+ elektrilise hambaharjaga saate võrreldes tavalise käsihambaharjaga eemaldada kuni 100% rohkem plekke kõigest ühenädalase kasutusajaga.

DiamondClean`i hambaharjapeadel, mis on Philips Sonicare'i parimad valgendavad harjapead, on teemandikujulised keskmise jäikusega harjased, mis eemaldavad katu efektiivselt, kuid õrnalt.

Kaheminutiline puhastus- ja 30-sekundiline valgendusrežiim, mis keskendub esihammastele, eemaldab igapäevased plekid, nt kohvi-, tee-, tubaka- ja punase veini plekid. Hambad muutuvad kuni kahe tooni võrra valgemaks vaid kahe nädalaga, kui harjate hambaid igapäevaselt kaks korda standardses puhastusrežiimis. Sonicare'i elektrilise hambaharja unikaalne dünaamiline liikumine puhastab õrnalt ja tõhusalt hambavahed ja igemeservad, nurga all olev kael lihtsustab hammaste puhastamist ja katu eemaldamist raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

Philips Sonicare HealthyWhite+ emaldab raskesti ligipääsetavatest kohtadest kuni seitse korda rohkem kattu kui käsihambahari. Hammaste vahelt ja piki igemeserva toimuv optimaalne dünaamiline puhastus parandab igemete tervist vaid kahe nädalaga.

Philips Sonicare elektrilise hambaharja kasutamine on ohutu. Võite harjata sellega hambaklambreid (hambaharja pead kuluvad hambaklambreid puhastades kiiremini), taastatud hambaid (täidised, kroonid, katted) ja igemetaskuid.

Kahe minuti taimer aitab kinni pidada hambaarsti soovitatud harjamisajast. Quadpacer intervallitaimer annab iga 30 sekundi tagant teile signaaliga märku, millal olete lõpetanud ühe suuveerandi puhastamise ja võite edasi liikuda, ning selle tulemuseks on kogu suu ühtlasem puhastamine.

6 kohandatavat seadistust võimaldavad kombineerida režiime (puhastamine, valgendamine) ja kolme intensiivsust, et tagada teile sobiv kasutus, maksimaalne mugavus ja parim tulemus.

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas