Philips QP2520/20 habemetrimmer/piirel OneBlade

Tootekood: 388225
Laoseis: Laos
Hind: 29,90 €
24,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philipsi OneBlade on revolutsiooniline hübriidraseerija, millega saab iga pikkusega habet piirata, raseerida ning selgeid jooni ja servi luua. Unustage mitmed etapid ja seadmed. OneBlade teeb seda kõike.

Märg- ja kuivkasutuseks mõeldud OneBlade'i on lihtne puhastada ja seda saab kasutada vahuga või ilma. Võtke see veekindel reaseerija kas või duši alla kaasa!

Näo- ja kehahoolduseks mõeldud Philips OneBlade piirab, kujundab ja raseerib mis tahes pikkuses karvu. Tänu ümaratele servadele ja libisevale kattekihile tagab see lihtsa ja mugava raseerimise. 200 korda sekundis liikuv lõiketera on tõhus isegi pikemate karvade lõikamisel. Hübriidraseerija OneBlade ei raseeri nii lähedalt kui traditsiooniline lõiketera – seega ei kahjusta see nahka. Liikuge vastukarva ja eemaldage hõlpsasti mis tahes pikkuses karvad. Saavutage soovitud habemepikkus, kasutades komplekti kuuluvat ühte kolmest habemekammist pikkusega 1, 3 või 5 mm.

Optimaalse jõudluse tagamiseks vahetage lõiketera ligikaudu iga 4 kuu järel välja. See on lihtne: kui tera on kulunud, süttib roheline märgutuli.

  • laadimisaega 8 tundi
  • tööaeg kuni 45 min

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas