KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Philips Saeco HD8926/29 espressomasin PicoBaristo

Tootekood: 255190
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 50,74 €
Hind:
597,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philips Saeco espressomasinaga PicoBaristo saate11 erinevat kohvijooki valmistada vaid ühe nupuvajutusega. LattePerfetto tehnoloogiaga vahustakse piimanõus suurel kiirusel piim kaks korda ning seejärel valatalse teie kohvile peale kreemjas piimavaht, mis on täpselt õige temperatuuriga. Funktsiooni on lihtne seadistada ja puhastamiseks kraanivee all kulub vaid 15 sekundit. Loomulikult võite LattePerfetto kannu pesta ka nõudepesumasinas.

Kvaliteetne ja vaikne keraamiline kohviveski kindlustab jahvatuse suurepärased tulemused.

Philipsi patenteeritud AquaClean veefilter aitab tagada teie täisautomaatse kohvimasinaga parimad võimalikud tulemused. Kui vahetate filtrit siis, kui masin seda nõuab, ei ole vaja katlakivi eemaldada ning tagatud on täiesti puhas vesi kuni 5000 tassi kohvi valmistamisel. Kui kohvimasinas kasutatakse AquaClean filtrit, deaktiveeritakse katlakivi eemaldamise märguanne automaatselt.

Timmige ja salvestage oma lemmikkohvijoogid igaüks eraldi. Salvestage kohvi- ja piimajoogi valmistamise pikkus olenevalt isiklikest eelistusest. Saate espressot, kohvi ja kõiki teisi jooke juua vastavalt oma eelistusele ning seda ühe nupuvajutusega.

Täiusliku temperatuuriga kohv tänu termoplokile, mille saladus peitub kerges alumiiniumist ja roostevabast terasest korpuses, mis saavutab ruttu kõrge temperatuuri. Õige temperatuuriga kohvi ja cappuccino ilma viivituseta!

Veepaak 1,8 l, piimanõu maht 0,5 l, kohvioasalve maht 250 g, maksimaalne tassi kõrgus 16,3 cm.

Mõõdud (kõrgus*laius*sügavus): 34*22,1*43 cm

Värv titaan
Kaal 7,2 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Viimsi kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas