Philips SC1998/00 fotoepilaator Lumea Advanced nahatooni anduriga

Tootekood: 388118
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 25,49 €
Hind: 359,90 €
299,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Philips Lumea Advanced IPL fotoepilaator vähendab karvade tagasikasvamist kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Professionaalne IPL karvaeemaldustehnoloogia on välja töötatud koostöös nahaarstidega. IPL tähendab intensiivset valgusimpulssi. Philips Lumea fotoepilaator edastab karvajuurele õrna valgusimpulsi, mis viib karvanääpsu puhkeasendisse. Seetõttu väheneb nahal kasvavate karvade arv järk-järgult. Hooldust korrates jääb nahk meeldivalt karvavabaks ja siledaks. Karvade tagasikasvamist ennetav hooldus on turvaline ja nahale õrn, isegi tundlikes piirkondades. Philips Lumea on kliiniliselt testitud ja töötatud välja koostöös nahaarstidega, et kodustes tingimustes lihtsat ja tõhusat hooldust pakkuda!

Tõestatult ohutu ja tõhus hooldus! Objektiivsed uuringud näitavad kuni 85% võrra vähem karvu kõigest kolme hoolduskorraga*. (*Tulemused on mõõdetud jalgadel. 2/3 naistest saavutasid vähemalt 85% tulemuse.) Esimesed neli hoolduskorda tuleb teha iga kahe nädala tagant ja pärast seda peaks soovitud tulemus juba nähtav olema. Tulemuse säilitamiseks lihtsalt korrake iga nelja nädala tagant. Keskmine tulemus – 71% vähem karvu jalgadel – saavutati pärast kogu hooldusplaani läbimist (12 protseduuri). Erapooletus uuringus osales 48 naist Madalmaadest ja Austriast.

Sobib paljudele naha- ja karvatüüpidele. Philips Lumea toimib tõhusalt, lihtsalt ja ohutult paljude karva- ja nahatüüpidega. See toimib nii loomulike tumeblondide, pruunide kui ka musta värvi karvade puhul ning samuti nii väga heledal kui ka väga tumedal nahal. Sarnaselt teiste IPL-põhiste hooldusvõimalustega ei saa Philips Lumea seadet kasutada valgete/hallide, heleblondide ega punaste karvade eemaldamiseks ja see ei sobi väga tumedal nahal kasutamiseks. Seda seetõttu, et karvade värvi pigmendi ja nahatooni pigmendi vahel peab olema suur kontrast.

Lisatarvik: täppisotsik (2 cm2) seadme ohutuks kasutamiseks näol (nt. lõug, põsed, ülahuul).

Lisatarvik spetsiaalselt kasutamiseks bikiinipiirkonnas.

Nahatooni andur!

Lumea äpp – personaalne juhendaja teie käeulatuses. Lumea tasuta äpp pakub ainulaadset ja isikupärastatud IPL-kogemust. See on teie personaalne juhendaja, kes õpetab teid oma Lumead õigesti kasutama, et saavutaksite maksimaalse ja pikaajalise tulemuse. Äpp aitab teil luua oma isikupärastatud protseduuriplaani iga kehapiirkonna jaoks ning pakub protseduuride käigus ka erinevaid nõuandeid. Teil tuleb vaid oma äppi regulaarselt kontrollida, et olla kursis vajalike teavituste ja meeldetuletustega.

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas