Samsung BRB26605FWW/EF integreeritav No Frost kombikülmik 177,5 cm

Tootekood: 250259
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 18,43 €
Hind:
519,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, No Frost sügavkülmik, inverterkompressor, jahekambri maht 193 l, sügavkülma maht 74 l, kiirkülmutus, külmutusvõimsus 6 kg/24 h, Fresh Zone, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 4 klaasriiulit, 4 ukseriiulit, 3 sügavkülmasahtlit, elektrooniline juhtpaneel, siinidega integreerimine, avatud ukse alarm, puhkusereziim, külmapidavus 6 h, k*l*s 177,5*54*55 cm

No-Frost funktsioon

Ära kuluta aega ega energiat külmiku sulatamisele. Härmatisevaba tehnoloogia suurendab püsiva temperatuuri hoidmiseks õhuringlust, tänu millele ei saa jää koguneda. Ühtlasi saavutab külmik tänu tehnoloogiale kiiresti soovitud temperatuuri nii, et jahutussüsteemi koormus on väiksem, tänu millele kestab see kauem.

Kõikehõlmav jahutus

Külmikuga saad olla kindel, et kogu toit on ühtlaselt jahutatud. All-Around Coolingu funktsioon kontrollib regulaarselt külmiku temperatuuri ning õhk ringleb ühtlaselt paigutatud ventilaatorites, tänu millele on kogu külmik ühtlaselt jahe. Nii püsib külmikusse paigutatud toit tänu optimaalsele temperatuurile värskena.

SpaceMaxi™ tehnoloogia

Tänu SpaceMaxi™ tehnoloogia efektiivsusele on külmiku seinad õhemad, nii et selle sees on ruumi rohkem, ent külmik ei nõua paigutamiseks varasemast enam ruumi.

Variety Guard

Kasuta külmiku uksepinda paindlikumalt, et saaksid hoiustada rohkem ning raisata vähem ruumi. Variety Guardi disain võimaldab sul lisada ukse külge kuni viis riiulit just sulle sobivasse kohta. Nii saad tõhusalt hoiustada laia valikut eri suuruses esemeid.

Sügavkülma kergesti libisevad riiulid

 Sügavkülmast toiduaineid otsides ei pea sa läbima takistusrada. Kergesti libisevad riiulid liiguvad hõlpsasti sügavkülmutist välja ja sisse, aidates sul külmutatud toitu tõhusalt hoiustada, paigutada ja kätte saada. Nii leiad kiirelt üles ka asjad, mis on riiuli tagaosas.
 

Digitaalne inverterkompressor

Naudi energiatõhusust, vaikust ja vastupidavust. Digitaalne inverterkompressor kohandab kiiruse automaatselt jahutusnõudlusega. Nii on külmik vaiksem ning kasutab märkimisväärselt vähem energiat. Seda kinnitab toote kümneaastane garantii*.

 

Energiaklass F
Energiakulu 288 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Külmapidavus 6 h
Külmutusvõimsus 6 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 267 l
Jahekambri maht 193 l
Sügavkülmkambri maht 74 l
Müratase 35 dB
Kõrgus 177,5 cm
Laius 54 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 59 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas