Samsung BRB30715EWW/EF integreeritav No Frost kombikülmik 193,5 cm

Tootekood: 250253
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 23,40 €
Hind:
719,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, No Frost sügavkülmik, inverterkompressor, jahekambri maht 224 l, sügavkülma maht 74 l, kiirkülmutus, külmutusvõimsus 6 kg/24 h, Fresh Zone, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 4 klaasriiulit,  2 sügavkülmasahtlit ja 1 -riiul, elektrooniline juhtpaneel, kiirkülmutus ja - jahutus, siinidega integreerimine, avatud ukse alarm, k*l*s 193,5*54*55 cm

No-Frost funktsioon

Ära kuluta aega ega energiat külmiku sulatamisele. Härmatisevaba tehnoloogia suurendab püsiva temperatuuri hoidmiseks õhuringlust, tänu millele ei saa jää koguneda. Ühtlasi saavutab külmik tänu tehnoloogiale kiiresti soovitud temperatuuri nii, et jahutussüsteemi koormus on väiksem, tänu millele kestab see kauem.

Twin Cooling Plus

Optimeeri külmiku temperatuuri ja niiskustaset, kasutades eraldiseisvat külmutust. Twin Cooling Plusi funktsioon aitab hoida toitu selle jaoks vajalikes tingimustes ning kaitseb maitset, hoides ära lõhnade segunemist. Tänu kõrgele niiskustasemele säilib ka riknev toit värskena.

Cool Select+

Naudi Cool Select+ abil paindlikku võimalust luua toidu külmikus hoiustamiseks vajalikud tingimused. Ühe nupuvajutusega saad muuta külmikus olevat režiimi ja temperatuuri: vali jahe (2 °C), külm (-1 °C), kerge sügavkülmutus (-5 °C) või sügavkülmutus (-15-23 °C).

Fresh Zone

Säilita puu- ja juurviljade värskust ja maitset kauem. Fresh Zone on otstarbekas sahtel, mis on ideaalne rikneva toidu hoiustamiseks. Sahtli tihendid aitavad hoida optimaalset niiskust, takistades selle liigset väljavoolu.

Metallist jahutusplaat

 Hoia külmikus optimaalset temperatuuri, et toit püsiks värske ka siis, kui avad ja sulged külmiku ust sageli. Metallist jahutusplaat hoiab külmikus olevat jahedust ning taastab selle, kui uks on vahepeal lahti. Lisaks on jahutusplaat esmaklassilise välimusega ning kergesti puhastatav.
 

Sügavkülma kergesti libisevad riiulid

Sügavkülmast toiduaineid otsides ei pea sa läbima takistusrada. Kergesti libisevad riiulid liiguvad hõlpsasti sügavkülmutist välja ja sisse, aidates sul külmutatud toitu tõhusalt hoiustada, paigutada ja kätte saada. Nii leiad kiirelt üles ka asjad, mis on riiuli tagaosas.
 

SpaceMaxi™ tehnoloogia

Tänu SpaceMaxi™ tehnoloogia efektiivsusele on külmiku seinad õhemad, nii et selle sees on ruumi rohkem, ent külmik ei nõua paigutamiseks varasemast enam ruumi.

Variety Guard

Kasuta külmiku uksepinda paindlikumalt, et saaksid hoiustada rohkem ning raisata vähem ruumi. Variety Guardi disain võimaldab sul lisada ukse külge kuni viis riiulit just sulle sobivasse kohta. Nii saad tõhusalt hoiustada laia valikut eri suuruses esemeid.

Power Cool + Power Freeze

Naudi kiiret jahutust. Nupuvajutusega suunab Power Cool külmikusse väga külma õhu, nii et saad toiduaineid ja jooke jahutada kiirelt. Power Freeze suunab jäise õhu sügavkülmikusse, mis on ideaalne jää valmistamiseks või sügavkümutatud toitude hoidmiseks.

Digitaalne inverterkompressor

Naudi energiatõhusust, vaikust ja vastupidavust. Digitaalne inverterkompressor kohandab kiiruse automaatselt jahutusnõudlusega. Nii on külmik vaiksem ning kasutab märkimisväärselt vähem energiat. Seda kinnitab toote kümneaastane garantii*.

 

Energiaklass E
Energiakulu 229 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Külmutusvõimsus 6 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod automaatne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 298 l
Jahekambri maht 224 l
Sügavkülmkambri maht 74 l
Müratase 35 dB
Kõrgus 193,5 cm
Laius 54 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 74 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas