Samsung DV80M5010QW/LE A++ soojuspumbaga pesukuivati

Tootekood: 141580
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 40,93 €
Hind:
479,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, mahutavus 8 kg, soojuspumbaga invertermootor, viitstart, müratase 65 dB,trumli valgustus, LED ekraan, ümberpööratav uks, 3 kuivatamise taset, tsükli kulgemise näidik,  värv valge.

Täiustatud kaks-ühes-filtril on kahekihiline võrkfilter, mis tähendab, et soojusvaheti filtrit pole vaja. See tagab optimaalse kuivatamise. Kui filter ja soojusvaheti vajavad puhastamist, annavad sellest märku kaks häiresignaali.

Esipaneelil olev veetaseme näidik näitab pesust eemaldatud kondenseeritud vee kogust. Nii näete kiirelt, kas enne järgmist täitmist on vaja paaki tühjendada.

Kiirkuivatamistsükkel Quick Dry 35' kuivatab väikese koguse rõivaid kandmiskõlblikuks vaid 35 minutiga. See kuivatab korralikult üsna mitu rõivaeset, tänu millele lüheneb ooteaeg märkimisväärselt.

Automaatne veajälgimise süsteem Smart Check tuvastab ja diagnoosib probleeme ning pakub nutitelefoni rakenduse* kaudu lihtsaid veaotsingu lahendusi. Seeläbi säästab see sinu aega ja aitab vältida võimalikke suuri remondiarveid**.

Energiaklass A++
Kuivatusklass A
Energiakulu 235 kWh/aastas
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 65 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 50 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas