Samsung DV80TA020AE/LE soojuspumbaga pesukuivati 8 kg

Tootekood: 251515
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 18,45 €
Hind:
519,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A++, mahutavus 8 kg, soojuspumbaga invertermootor, muudetava avamissuunaga uks, kortsumisvastane funktsioon, viitstart, müratase 65 dB, trumli valgustus, LED ekraan, ümberpööratav uks, lapselukk, 3 kuivatamise taset, tsükli kulgemise näidik, k*l*s 85*60*60 cm, värv valge.

Valige muudetava avamissuunaga ukse* avanemissuund vastavalt kodustele tingimustele. Avanemissuunda saate muuta vastavalt asukohale, vajadustele ja harjumustele. See tähendab, et seinad ei ole takistuseks! Uks on läbipaistev*, nii et saate iga hetk näha, mis sees toimub.

Kortsumisvastane funktsioon. Hoidke kuivatatud rõivad kortsuvabad ilma triikimata. Valides kortsumisvastase funktsiooni, keerleb pärast kuivatustsükli lõppemist trummel ilma kuumuseta edasi kuni 180 minutit. Kuumad riideesemed ei paikne liiga kaua ühes kohas ja seega ei teki kangasse kortse.

OptimalDry. Optimeerige kuivatusjõudlust ilma suurema vaevata! OptimalDry kasutab parimate tulemuste saavutamiseks kolme andurit. See jälgib niiskust ja reguleerib kuivatusaega, et pesu saaks kiiresti kuivaks, tarbides seejuures minimaalselt energiat. Samuti väldib see riiete kahjustumist ja tuletab meelde soojusvaheti puhastamise vajadust.

Täiustatud kaks-ühes-filtril on kahekihiline võrkfilter, mis tähendab, et soojusvaheti filtrit pole vaja. See tagab optimaalse kuivatamise. Kui filter ja soojusvaheti vajavad puhastamist, annavad sellest märku kaks häiresignaali.

Kiirkuivatamistsükkel Quick Dry 35' kuivatab väikese koguse rõivaid kandmiskõlblikuks vaid 35 minutiga. See kuivatab korralikult üsna mitu rõivaeset, tänu millele lüheneb ooteaeg märkimisväärselt.

Energiaklass A++
Kuivatusklass B
Energiakulu 235 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 65 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 49 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas