Samsung FG87SUST/XEO integreeritav mikrolaineahi

Tootekood: 252087
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 12,36 €
Hind:
139,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Integreeritava mikrolaineahju võimsus 800 W ja 6 astet, grill 1200W,  23 l, lapselukk, puutetundlik juhtimine, automaatsed programmid, keraamilisest emailist pinnakate, helisignaal programmi lõpus, LED ekraan, pöördaluse läbimõõt 25,5 cm, värv roostevaba

Keraamilisest emailist pinnakate on peaaegu sama hea kui keegi, kes teie asemel mikrolaineahju puhastab. Kõigepealt tagab see vastupidavuse, mis on ühe köögiseadme jaoks hädavajalik. Nii et olenemata sellest, kuidas teie pere seadet kasutab, ei teki sellele kriimud nagu roostevabale terasele ja see ei pragune nagu plast. Ja peale selle on seda lihtne puhastada. Teil ei ole vaja muud, kui niisket lappi võimalike pritsmete puhastamiseks. Seinad on kaetud täiustatud materjaliga, millel on antibakteriaalne ja lõhnavastane toime. See kõik teeb teie elu mugavamaks, sest kuigi kõigile pereliikmetele meeldib seda kindlasti kasutada, siis alati ei pruugi nad enda järelt koristada.

Energiasäästunupp võimaldab teil ooteajal energiat kuni 40% võrra säästa. Lihtsalt vajutage nuppu ning säästke raha, energiat ja loodust.

Sulatamine ei ole mitte ainult aeganõudev, vaid ka ettearvamatu tegevus. Tihtipeale on toit mõnest kohast lödiks sulanud, teistest kohtadest aga ikka veel kivikõva. Samsungi kiire sulatamise funktsioon võimaldab sulatada külmutatud toitu kiiresti ja ühtlaselt, taastades toidu külmutuseelse värskuse ja aidates kaasa maitsva söögi valmistamisele.

Samsungi mikrolaineahju automaatmenüül on teile alati midagi maitsvat valmistada. Õigete küpsetusaegade ja temperatuuride väljanuputamise asemel valige sobiv menüü, vajutage nuppu ning teie roog ongi valmimas. 

Samsungis oleme uhked selle üle, et täiustame oma iga toodet uuenduslike tehnoloogiatega. Meie kolmikjaotussüsteem koos kolme mikrolaine jaotuspunktiga tagab, et kõik alates pitsast ja lõpetades sooja piimaga väljub ahjust alati täiusliku ja imemaitsvana. Meie mikrolaineahjudega saate nautida alati ühtlast ja põhjalikku toiduvalmistamist.

Mikrolaineahju maht 23 l
Mikrolainete võimsus 800 W
Kõrgus 33 cm
Laius 21,1 cm
Sügavus 32,9 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 14,5 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas