KLIENDILEHT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samsung RB37J546VSA/EF A+++ No Frost külmik

Tootekood: 250042
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 47,52 €
Hind:
559,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, digitaalsel inverterkompressoril 10-aastane garantii,  sügavkülmkamber 3 sahtliga, jahekambris 4 klaasriiulit, avatud ukse alarm, vahetatav uksepoolsus, müratase 38 dB, värv grafiit-metallik.

Suurem sisemine hoiumaht kui tavalisel No Frost külmikul samade välismõõtmete juures. Selles kasutatakse õhukese seina tehnoloogiat Space Max Technology™, mis tekitab külmikus lisaruumi ilma energiatõhususes järeleandmisi tegemata.

All-Around Cooling süsteem jahutab külmiku ühtlaselt nurgast nurgani. Külma õhku puhutakse läbi paljude avade igal riiulitasandil. Seeläbi on tagatud ühtlane ja püsiv temperatuur ja toiduained püsivad värskemana.

Fresh Zone - nutikalt konstrueeritud sahtel, mis tagab ideaalse keskkonna liha ja kala säilitamiseks, hoides neid optimaalse temperatuuri juures nii, et need püsivad värskena ja võimalikult hea maitsega.

CoolSelect Duo sektsioon pakub parimat võimalikku toiduhoiustamise lahendust, nii et toit püsib kauem värskem ja maitseb hästi. Seda iseseisvalt kontrollitavat sahtlit saab lihtsalt seadistada kolmele erinevale temperatuurile, mis loob ideaalsed tingimused köögiviljade, liha ja kala&mereandide hoiustamiseks.

Lõpuni väljatõmmatav sahtel hõlbustab toiduainete paigutamist ja väljavõtmist, optimeerides samas hoiuruumi.

Digitaalsel inverterkompressoril on seitse erinevat töökiirust, mida kontrollitakse automaatselt jahutusvajaduse järgi. Selle tulemusena väheneb energiakulu ja müratase ning pikeneb seadme tööiga.

Tehnoloogia No Frost ennetab jää kogunemist ja hoiab igas nurgas ühtlast temperatuuri. Samuti jahutab see peaaegu kaks korda kiiremini, koormates vähem jahutussüsteemi ja suurendades selle vastupidavust.

Energiaklass A+++
Energiakulu 183 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 16 h
Külmutusvõimsus 13 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 353 l
Jahekambri maht 255 l
Sügavkülmkambri maht 98 l
Müratase 38 dB
Kõrgus 201 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 67,5 cm
Värv grafiit-metallik
Kaal 71 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas

Sarnased tooted
Samsung RB33N340NSA/EF A+++ No Frost külmik
Tootekood: 250038 ,   Laoseis: Laos
519,90 €