251342.webp Zoom

Samsung WD80TA046BE/LE sügavusega 60 cm pesumasin-kuivati 8/5 kg, 1400 p/m, auruf-n

Tootekood: 251342
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,73 €
Hind: 549,90 €
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C (A), mahutavus kuni 8 kg pesemisel, kuivatamisel mahutavus 5 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1400 p/m, LCD ekraan, 13 pesuprogrammi, trumlipuhastus, lapselukk, müratase 54 pesemisel/ tsentrifuugumisel 73 dB/ kuivatamisel 59 dB, k*l*s 85*60*60 cm, värv valge.

ecobubble™ - võimaldab pesta suuri pesukoguseid madala temperatuuri juures. Mullid aktiveerivad pesuaine, et see tungiks kiiresti kangasse ja eemaldaks hõlpsalt mustuse ka jahedas vees (15 °C).

Õhkpesu. Hoidke oma rõivad hügieeniliselt värsked vett ja pesuvahendit kasutamata. Õhkpesu tehnoloogia eemaldab teie rõivastelt ebameeldiva lõhna ja desinfitseerib, nii et need lõhnavad alati värskelt. Ebameeldiv lõhn ja 99,9% bakteritest* eemaldatakse üksnes kuuma õhuga. Puudub vajadus riideesemeid keeta või kasutada kulukaid ja potentsiaalselt kahjulikke kemikaale.

Hygiene Steam. Tehke rõivad auru abil sügavalt ja hügieeniliselt puhtaks. Aurutsükkel Hygiene Steam parendab teie pesemiskvaliteeti ilma eeltöötluseta. Aurutsükkel vabastab trumli põhjast auru, nii et iga pesumasinas olev riideese on aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ja 99,9% bakteritest* ning inaktiveerib allergeenid**.

Digitaalse invertertehnoloogia puhul kasutatakse tugevaid magneteid, et tagada vaiksem* töö ja suurem jõudlus, ent samas tarbib see mootor vähem energiat kui universaalmootor. Kuna enam pole vaja kasutada harju, on tulemuseks erakordselt pikk tööiga, mille tõenduseks antakse pesumasinale 10-aastane garantii.

Drum Clean. Hoidke oma pesumasin seestpoolt hügieeniliselt puhas. Trumlipuhastusprogramm Drum Clean eemaldab trumlist 99,9% ebameeldivat lõhna põhjustavatest bakteritest*. Te ei vaja karmi ega kulukat pesuvahendit, sest programm kasutab leotamise, pulseerimise ja kiire tsentrifuugimise kombinatsiooni. Süsteem teavitab teid automaatselt, kui vajab puhastamist**.

Bubble Soak. Muudab plekitult puhtaks isegi tõeliselt määrdunud rõivad. Funktsioon Bubble Soak aitab eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke nagu vere-, tee-, veini-, meigi- ja muruplekid. Riideid leotatakse aktiivsetes mullides põhjalikult, et mustus ja plekid lahustuksid ja eemalduksid palju tõhusamalt.*

StayCleani sahtel - tänu spetsiaalsele veeloputussüsteemile toimub suurema koguse pesuaine ärauhtumise. 

Energiaklass C
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 6,48 kWh/tsüklis
Veekulu 97 l /tsüklis
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 13
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Maksimaalne kuivatamise kogus 5 kg
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 54/73/59 dB pesemisel/tsentrifuugimisel/kuivatamisel
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 66 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos