251060.avif Zoom

Samsung WW60A3120BE/LE kitsas 40 cm pesumasin 6 kg, 1200 p/m, auruf-n

Tootekood: 251060
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,34 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass C,  invertermootor, mahutavus kuni 6 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/m, LCD ekraan, kiirpesu 15 min, trumlipuhastus, lapselukk, pesutsükli lõpu edasilükkamine, lisaloputus, müratase 74 dB, k*l*s 85*59,5*40 cm, värv valge.

Digitaalse inverteri tehnoloogia kasutab tugevaid magneteid, et tagada suurem jõudlus ja vaiksem töö, tarbides samas vähem energiat kui universaalne mootor. See tagab ka suurema vastupidavuse*, mida toetab 10-aastane garantii.

Hügieeniline aurupuhastus. Aurupuhastus teeb riided hügieeniliselt puhtaks - aurupuhastuse tsükkel tõstab pesupesemise kvaliteeti. Tsüklit kasutades vabaneb aur trumli alaosast, nii et see puhastab põhjalikult iga riideeseme, eemaldades ka tugeva mustuse ja 99,9% bakteritest*.

Quick Wash. Puhasta kergelt määrdunud riided kiirelt ja efektiivselt. Quick Wash pesuprogramm peseb väiksemad kogused* pesu vaid 15 minutiga**. Seega kui sul on kiire või kui soovid enda lemmikriided kiirelt puhtaks saada ilma suure pesuhunniku tekketa, siis saad nii head tulemused*** ja säästad aega.

Trumlipuhastus. Hoia enda pesumasina trummel puhta ja värskena, olles samas keskkonnasõbralik ja säästes raha. Trumlipuhastuse funktsioon eemaldab mustuse ja pesuvahendi jäljed masinast. Seega ei pea sa masina puhastamiseks kasutama kalleid kemikaale, vaid masin kasutab leotamist, pulseerimist ja kiiret pöörlemist.

Pesutsükli lõpu edasilükkamine. Väldi ebameeldivaid lõhnu, mis tekivad jättes niisked riided masinasse seisma. Pesutsükli edasilükkamise funktsioon lubab eelseadistada pesutsükli nii, et see lõppeb kasvõi 24 tundi hiljem. Seega võid panna riided õhtul masinasse ja järgmisel päeval töölt tulles saad välja võtta värskelt lõhnavad riided.

Energiaklass C
Energiakulu 55 kWh/100 tsükliks
Veekulu 43 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Pesuprogrammide arv 12
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 74 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 40 cm
Värv valge
Kaal 55 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos