Samsung WW80R421HFW/LE A+++ invertermootoriga pesumasin

Tootekood: 251154
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 34,42 €
Hind:
389,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++,  invertermootor, mahutavus kuni 8 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1200 p/m, LCD ekraan, kiirpesu 15 min, Eco-trumlipuhastus, lapselukk, müratase 57/73 dB, k*l*s 85*60*45 cm, värv valge.

ecobubble™ - võimaldab pesta suuri pesukoguseid madala temperatuuri juures. Mullid aktiveerivad pesuaine, et see tungiks kiiresti kangasse ja eemaldaks hõlpsalt mustuse ka jahedas vees (15 °C).

Aurutsükkel Steam. Tee riided auru abil põhjalikult ja hügieeniliselt puhtaks. Aurutsükkel Steam teeb riided veelgi puhtamaks ilma eeltöötlemiseta. See vabastab trumli põhjast auru, nii et iga ese on aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ning 99,9% bakteritest ja allergeenidest*.

Bubble Soak tehnoloogia  aitab ühe lihtsa nupuvajutusega eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke. See lisab normaalsele pesutsüklile täiendava etapi, mille jooksul leotatakse riideid aktiivsetes mullides põhjalikult, et mustus ja plekid lahustuksid ja eemalduksid palju tõhusamalt. 

Loputusfunktsioon Super Rinse+. Loputa riideid senisest põhjalikumalt. Loputusfunktsiooniga Super Rinse+ kasutab pesumasin rohkem vett ja tugevamat tsentrifuugi, et pesuaine riietest tõhusamalt välja pesta. Tulemuseks on puhtamad ja nahale mõnusad riided, mis sobivad paremini tundlikule nahale.Hoia pesumasin seest puhas ja hügieeniline. 

Eco Drum Clean eemaldab trumlist mustuse ja ebameeldivat lõhna põhjustavad bakterid. See kombineerib leotamise, pulseerimise ja kiire tsentrifuugimise ega eelda tugevatoimeliste või kallite puhastusainete kasutamist. Peale selle annab pesumasin ise märku, kui vajab puhastamist.

StayCleani sahtel - tänu spetsiaalsele veeloputussüsteemile toimub suurema koguse pesuaine ärauhtumise. Automaatne veajälgimise süsteem Smart Check tuvastab ja diagnoosib probleeme ning pakub nutitelefoni rakenduse* kaudu lihtsaid veaotsingu lahendusi.

Keraamiline küttekeha Ceramic Heater+ aitab sul pesumasinat palju kauem kasutada. Selle patenteeritud disaini* juurde kuulub ainulaadne mittenakkuvast materjalist mikrostruktuurne kattekiht. See vähendab soojusjuhtivust takistava katlakivi teket**. See tagab, et küttekeha töötab kauem ja on vastupidavam.

Ära lase liigpingel oma pesumasinat rivist välja lüüa. Kaitsemehhanism Volt Control kaitseb pesumasinat pinge kõikumisest tingitud kahjustuste eest. Mehhanism saab aru, kui pinge on üleliia suurenenud, ja lülitab seadme automaatselt vooluvõrgust välja. Tänu sellele ei pea sa muretsema pesumasina katkiminemise pärast.

Digitaalse inverteri tehnoloogia kasutab tugevaid magneteid, et tagada suurem jõudlus ja vaiksem töö, tarbides samas vähem energiat kui universaalne mootor. See tagab ka suurema vastupidavuse*, mida toetab 10-aastane garantii.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 157 kWh/aastas
Veekulu 8700 l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 57/73 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 45 cm
Värv valge
Kaal 55 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos