251138_1.png Zoom

Samsung WW90T634DLE/S7 invertermootoriga pesumasin 9 kg, 1400 p/m, automaatne doseerimine, auruf-n, WiFi, sügavusega 55 cm

Tootekood: 251138
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 20,09 €
Hind: 649,90 €
569,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A,  invertermootor, mahutavus kuni 9 kg, reguleeritav tsentrifuugi kiirus kuni 1400 p/m, LCD ekraan, vahuandur, ülevooluandur, nutikontroll, kiirpesu 15 min, kaugjuhtimise võimalus - WiFi, trumlipuhastus, lapselukk, müratase 72 dB, k*l*s 85*60*55 cm, värv valge.

Auto Dispense tehnoloogia. Automaatse doseerimise tehnoloogia väljastab automaatselt iga pesupartii jaoks sobiva koguse pesuvahendit ja pesupehmendajat. Vajadus lisada pesuaineid ainult korra kuus.

ecobubble™ - võimaldab pesta suuri pesukoguseid madala temperatuuri juures. Mullid aktiveerivad pesuaine, et see tungiks kiiresti kangasse ja eemaldaks hõlpsalt mustuse ka jahedas vees (15 °C).

Super Speed (59 min). Lühendage igapäevast pesuaega, saades tulemuseks täiesti puhtad rõivad. Kasutage funktsiooni Super Speed, mis peseb pesu kõigest 59 minutiga*. Eco Bubble™ tehnoloogia tagab võimsa puhastuse ja Speed Spray funktsiooni kasutamine lühendab loputusaega. See kiirendab tsentrifuugimiskiirust riiete kiireks tsentrifuugimiseks.

Hygiene Steam. Tehke rõivad auru abil sügavalt ja hügieeniliselt puhtaks. Aurutsükkel Hygiene Steam parendab teie pesemiskvaliteeti ilma eeltöötluseta. Aurutsükkel vabastab trumli põhjast auru, nii et iga pesumasinas olev riideese on aurust küllastunud. See eemaldab sissekuivanud mustuse ja 99,9% bakteritest ning inaktiveerib allergeenid.

Rahulik pesu. Peske pesu millal soovite, seejuures kedagi häirimata – kasvõi öösiti. Uuenduslik VRT Plus™ tehnoloogia vähendab pesemisel tekkivat müra ja vibratsiooni. Kolmemõõtmeline vibratsiooniandur hoiab trumli ideaalselt tasakaalus isegi suurel tsentrifuugimiskiirusel ja olenemata koormuse suurusest.

Bubble Soak tehnoloogia  aitab ühe lihtsa nupuvajutusega eemaldada mitmesuguseid jonnakaid plekke. See lisab normaalsele pesutsüklile täiendava etapi, mille jooksul leotatakse riideid aktiivsetes mullides põhjalikult, et mustus ja plekid lahustuksid ja eemalduksid palju tõhusamalt. 

Funktsioon Drum Clean eemaldab trumlist mustuse ja ebameeldivat lõhna põhjustavad bakterid. See kombineerib leotamise, pulseerimise ja kiire tsentrifuugimise ega eelda tugevatoimeliste või kallite puhastusainete kasutamist. Peale selle annab pesumasin ise märku, kui vajab puhastamist.

StayCleani sahtel - tänu spetsiaalsele veeloputussüsteemile toimub suurema koguse pesuaine ärauhtumise. 

Digitaalse invertertehnoloogia kasutab tugevaid magneteid, et tagada suurem jõudlus ja vaiksem töö, tarbides samas vähem energiat kui universaalne mootor. See tagab ka suurema vastupidavuse*, mida toetab 10-aastane garantii.

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 49 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 50 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Automaatne doseerimine Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 9 kg
Pesutemperatuurid °C reguleeritavad
Viitstart jah
Displei LED ekraan
Müratase 72 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 67 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos