150214.jpg Zoom

Whirlpool ARG 18081 integreeritav jahekülmik 177,1 cm

Tootekood: 150214
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,98 €
Hind: 519,90 €
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Kadaka kaupluse näidis, viimane. 

Täisintegreeritav jahekülmik, automaatsulatus, energiaklass F/A+, elektrooniline temperatuurikontroll, külmikus 7 klaasriiulit, LED valgustus, pudeliriiul, müratase 35 dB, k*l*s 177,1*54*54,5 cm

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

Säästke energiat, säilitage värskus. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia tagab traditsiooniliste külmikutega võrreldes toidu välimuse ja maitse kauem värskena püsimise.

FRESHCONTROL

Kauem värskem. 6th SENSE FreshControl tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri ja niiskust külmikus, luues ideaalsed tingimused toidu säilitamiseks ning pikendades säilitusaega kuni 4 korda.

ANTIBAKTERIAALNE FILTER

Suurem hügieenilisus suurema meelerahu tagamiseks. See maailma juhtiva antibakteriaalsete lahenduste tootja Microbaniga koostöös valmistatud filter hoiab ära bakterite vohamise ja aitab eemaldada külmikust ebameeldivaid lõhnu. See tarvik on saadaval nii sisseehitatavatele kui eraldiseisvatele seadmetele.

ELEKTROONILINE JUHTSÜSTEEM

Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.

TEINE JAHUTUSSAHTEL

Kogu ruum, mida vajate. Sellel Whirlpooli külmikul on ka teine jahutussahtel, et teil oleks alati piisavalt ruumi puu- ja köögiviljadele.

VENTILATSIOON

Sellel Whirlpooli külmikul on ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.

Energiaklass F
Energiakulu 143 kWh/aastas
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 314 l
Jahekambri maht 314 l
Müratase 35 dB
Kõrgus 177,1 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas