Whirlpool ART8912/A++SF integreeritav Semi NoFrost külmik

Tootekood: 150209
Laoseis: Laos
ESTO järelmaks Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tasuta kojuveo ukseni sooduskood: tasuta

Sooduskood hakkab kehtima pärast transpordivalikut.

Energiaklass A++, jahekambri maht 195 l, sügavkülmiku maht 79 l, 6th Sense juhtpaneel, kiirkülmutusfunktsioon, külmutusvõimsus 6 kg/24 h, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 4 klaasriiulit, 4 ukseriiulit, 3 sügavkülmutussahtlit, pudeliriiul, pudelieraldaja, elektrooniline juhtpaneel.

STOPFROST

1-minutine sulatamine 1 kord kuus. Unustage StopFrost süsteemiga jää teke teie toidule sügavkülmiku seintele. Seadme sulatamiseks võtke sellest lihtsalt jääkoguja välja ja loputage seda minut aega jooksva kraanivee all.

LESSFROST

Unustage härmatise teke. Uuenduslik LessFrost tehnoloogia rakendab ainulaadset aurustit, mis on "mähitud" ümber sügavkülmikukambri, mitte ei paikne sügavkülmikukambris sahtlite vahel, tagades nii tavalisega võrreldes härmatise tekke drastilise vähenemise

 FRESHCONTROL

Kauem värske. Ainulaadne 6th SENSE Fresh Control tehnoloogia kohandab sügavkülmikus dünaamiliselt niiskust ja temperatuuri kauem kestva (tavalisest kuni 4 korda kauem kestva) värskuse tagamiseks.

FREEZECONTROL

Muretu külmutamine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on uuenduslik FreezeControl tehnoloogia, mis kaitseb efektiivselt toidu maitset ja tekstuuri ning vähendab külmakahjustusi kuni 50% võrra.

KIIRE KÜLMUTAMINE

Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri kõige madalamast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.

ACTIV0°

Perfektne värskele lihale ja kalale. Activ0° tehnoloogia tagab ideaalse säilituskeskkonna värskele lihale ja kalale konstantset temperatuuri hoides ning toidu maitset, tekstuuri ja toiteomadusi kaitstes.

VENTILATSIOON

Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.

ENERGIASÄÄST

Temperatuuri ülikiire taastamine. Uuenduslik EnergySaving tehnoloogia tagab temperatuuri ülikiire taastamise, kindlustades nii madala energiatarbe ja kauem kestva värskuse.

PUHKUSE REŽIIM

Muretud puhkused. See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, kui olete puhkuse ajal kodust ära.

 

Energiaklass A++
Energiakulu 231 kWh/aastas
Külmapidavus 19 h
Külmutusvõimsus 6 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 274 l
Jahekambri maht 195 l
Sügavkülmkambri maht 79 l
Kõrgus 177 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm
Kaal 50,6 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas