151647_1.jpg Zoom

Whirlpool FFB8469BV EE sügavusega 63 cm invertermootoriga pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n

Tootekood: 151647
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,91 €
Hind: 409,90 €
369,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8 kg, energiaklass A, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, 11 programmi, 6th Sense, FreshCare +, viitstart, tasakaalukontroll, vahukontroll, lõpuaja näit, lastelukk, müratase 78 dB, k*l*s 84,5*59,5*63 cm,  värv valge

Sellel Whirlpooli eraldiseisval pesumasinal on: valget värvi. Väga suur, 8,0 kg mahutavus. B energiatõhususe klass. Suur, ressursitõhus tsentrifuugimiskiirus 1400 pööret minutis. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia, mis kohandab dünaamiliselt iga konkreetse masinatäie sätteid, tagades nii laitmatu hoolduse kõikidele teie erinevatele riietele.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

Avastage perfektne hooldus. 6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu. (*Võrdlus maksimaalse pesukoguse ja 1 kg pesukoguse vahel 6th SENSE funktsiooniga pesumasinal Cotton 60° programmi kasutades.)

FRESHCARE+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked pärast tsükli lõppu.
Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie pesumasinas olevate riiete eest õrna aurutamise ja trumli liikumisega[i].
Uus FreshCare+ süsteem masseerib õrnalt pesu aurutamisega vahelduva korrapärase trumli aeglase liikumisega. Sellega kindlustatakse õhuringlus kiududes, et riided püsiks värsked ja et hoida ära halva lõhna teke. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (pesumasinas) vohamist kuni 6 tundi pärast pesutsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule ja tekkidele mõeldud programmidega.

AURUGA VÄRSKENDAMINE

Auruga värskendamise funktsioon muudab riided jälle värskeks tarbetut pesemist vältides. Riided on kandmiseks jälle valmis vaid 20 minutiga. Pesumasin genereerib aurujoa, mis tungib kiududesse, eemaldades ebameeldivad lõhnad, lõdvendades kiude ja siludes kortse.

BIO STAINS

Õrn plekieemaldus. Bio 15° funktsioon eemaldab ka kõige raskemad plekid. Selle õrn leotamisetapp tagab riiete pesemise kogu hoolega, mida te väärite.

MÄÄRDUMISASTE

Kohandatud tulemus. See Whirlpooli pesumasin tuvastab pesu määrdumisastme ning seadistab automaatselt selle põhjal optimaalsed pesusätted, et saaksite alati nautida laitmatut tulemust.

INVERTERMOOTOR

Vaikne talitlus. Selle Whirlpooli pesumasina uuenduslik invertermootor on disainitud tagama masinale vaikset talitlust ja pikka eluiga. Nautige nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 47 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 48 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 11
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 78 dB
Kõrgus 84,5 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 63 cm
Värv valge
Kaal 71 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos