Whirlpool OWFC3C26 nõudepesumasin 14 komplekti, 46 dB

Tootekood: 153546
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,34 €
Hind:
349,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 14 nõudekomplekti, 5 programmi, 6th Sense® tehnoloogia, elektrooniline juhtimine, viitstart, lapselukk, müratase 46 dB, 2 resti, k*l*s 85*60*60 cm, värv valge.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

NATURALDRY

Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

REGULEERITAV ÜLEMINE REST

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

FLEXISPACE

Disainige ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

ÜHE RESTI PESUFUNKTSIOON

Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

POOLE KOGUSE FUNKTSIOON

Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Energiaklass E
Energiakulu 95 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 5
Komplektide arv 14
Viitstart 2-4-6-8 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,3 m
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 49 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas